Вдарять люті морози: Українців попередили про зимову аномалію і назвали дати

В Україні морозів і снігу варто чекати тільки наприкінці листопада. Разом з тим перша декада листопада буде досить теплою, з температурою +9 +14 градусів. За даними ресурсу WorldWeather, у другій декаді листопада градусники покажуть більш скромні +5 +7 градусів, зазначають Патріоти України.

В кінці місяця температура буде знижуватися вночі до мінусів, а вдень підвищуватися до +2 +5 градусів. Сніг вірогідний, згідно з попереднім прогнозом, тільки в останні дні листопада.

У свою чергу завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова прогнозує, що температура повітря почне знижуватися з середини листопада. Як передає Укрінформ, середньодобова денна температура на рівні +5 градусів буде стабільна з кінця листопада і до початку грудня. Будуть дні, коли стовпчики термометрів опустяться до -10 градусів.

Прогноз погоди на зиму і Новий рік

Синоптик підкреслила, що зима буде затяжна, температурний режим нестійкий. У новорічний період очікується різке зниження температури. В окремі дні може бути до -15 градусів. Перехід з грудня по січень, у святкові дні, будуть гойдалки - від морозу до тепла. Наступне значне похолодання слід очікувати в лютому. Місяць буде холодним, але тепліше, ніж минулої зими, додала Мартазінова.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...