Вдарила по голові і не тільки: Суд оштрафував львів’янку за домашнє насильство над чоловіком

Шевченківський райсуд Львова оштрафував жінку за вчинення домашнього насильства над її чоловіком. Про це йдеться у постанові суду від 22 лютого, передають Патріоти України.

Суд встановив, що 16 січня близько 12:00 львівʼянка ображала гідність свого чоловіка, вдарила його по голові, чим вчинила психологічне та фізичне домашнє насильство. Правоохоронці 18 січня склали на неї протокол про адміністративне правопорушення.

Жінка до суду не з’явилася, хоча її повідомляли про дату, час та місце розгляду, йдеться у матеріалі справи. У її письмових поясненнях вказано, що львів’янка визнала свою вину та просила суворо не карати.

Суд визнав фігурантку винною за ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її оштрафували на 340 грн. Крім того, з жінки стягнули в дохід держави понад 600 грн судового збору. На цю постанову ще можна подати апеляційну скаргу.

Накивала п'ятами чи спіймали? У Росії зникла ексдружина затриманого за хабарі заступника Шойгу

середа, 24 квітень 2024, 18:43

Родичі ексдружини затриманого за хабарі заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова - Світлани Захарової - не можуть зв'язатися з нею. Згідно з непідтвердженими даними, 50-річна жінка, відома також під прізвищами Маніович та Іванова, могла бути затри...

Через новий закон про мобілізацію? Українці почали масово дарувати авто - МВС розкрило статистику

середа, 24 квітень 2024, 18:22

У квітні в сервісних центрах МВС спостерігається значне збільшення кількості реєстраційних процедур. З початку місяця було оформлено 110 997 заяв за договорами купівлі-продажу. Також останнім часом значно збільшилась кількість перереєстрацій автотрансп...