Вдарив ножем сім разів: Чоловік, якому першому у світі пересадили серце свині, скоїв замах вбивство - його жертва прикута до ліжка на все життя

Близько тижня тому у світі викликала сенсації новина про те, що хірурги медичного центру Мерілендського університету вперше у світі пересадили людині серце свині, зазначають Патріоти України.

57-річний пацієнт Девід Беннетт успішно одужує. Однак, як виявилось, не всі за нього раді. З'ясувалося, що Девіда засудили за спробу вбивства. 1988 року в одному з барів Меріленду він сім разів ударив ножем Еда Шумейкера.

Як розповіла сестра Еда Леслі Шумейкер-Даунер виданню The Washington Post, Беннетт напав на її брата, тому що йому здалося, ніби той фліртує з його тепер уже колишньою дружиною. Після нападу Шумейкер залишився на все життя паралізованим та міг пересуватися лише в інвалідному візку. У 2005 році Ед переніс інсульт, який стався як наслідок ускладнень після численних операцій, і помер на два роки пізніше у віці 40 років.

Беннетта засудили до десяти років ув'язнення, хоча свій термін він відсидів не до кінця. Крім того, він мав виплатити сім'ї потерпілого компенсацію у розмірі близько трьох мільйонів доларів, чого й досі не зробив.

Леслі заявляє, що Беннет не гідний трансплантації та не має морального права на другий шанс у житті. І що його незаслужено зображають героєм, хоча ніякого героїзму не виявляв — це лише заслуга лікарів.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...