Вдома чекала маленька донька: Що відомо про загиблу під час розстрілу на "Південмаші" контролерку (фото)

Під час кривавої бійні на «Південмаші» у Дніпрі загинула контролерка відомчої воєнізованої охорони Віра Лебединець, передають Патріоти України.

Через її пост озброєний Артем Рябчук хотів вийти до міста. Неозброєна контролерка протистояла нападнику, попри погрози та фізичне насильство — він тягав її за волосся. Жінка так і не відчинила двері та не віддала ключі. Тоді нацгвардієць її застрелив. 35-річна жінка понад п'ятнадцять років пропрацювала на підприємстві. У загиблої залишилася 11-річна донька.

«Тієї трагічної ночі 27 січня на контрольно-пропускному пункті заводоуправління „Південмашу“ несла свою службу контролер відомчої воєнізованої охорони Віра Лебединець. Вірі Сергіївні, якій цього року мало виповнитися 36 років, залишалося перебувати на посту найважчі передранішні години… Вдома на неї чекала одинадцятирічна донька. Але зустрітися у цьому житті їм уже не судилося. Немає слів для вшанування Віри Сергіївни Лебединець, непомітної героїні, яка працювала поряд з нами», — пишуть колеги загиблої.

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"?: Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...