"Вдома краще, ніж у домовині": На Львівщині людей оригінально мотивували дотримуватися карантину (відео)

Власник похоронної фірми возив у трьох містах області порожню труну з написами «Сиди вдома» і «Карантин».

Аби спонукати людей сидіти вдома і дотримуватися ізоляції, власник похоронної фірми на Львівщини придумав нестандартну акцію, передають Патріоти України.

На лафеті він возив у трьох містах області порожню труну з написами «Сиди вдома» і «Карантин». Власник ритуальної фірми проїхався з труною із написами по Трускавцю, Стебнику і Дрогобичу. Акція була одноразовою, на неї закликали місцевих журналістів.

«Я був шокований із кількості людей, яка ходить вулицями. Я не говорю про літніх людей, які йшли у магазин, я про молодь, яка без діла тинялася вулицями. Стояли під маркетом і розпивали пиво», – обурюється власник фірми Степан Піряник.

Чоловік зазначив, що розуміє, що можливо це радикальні дії, однак все ж вірить у їхню ефективність. Зазначимо, що така нібито антиреклама коронавірусу отримала чимало негативних відгуків, її вирішили більше не проводити.

Кожен звинувачує іншого: На Львівщині сільський голова "побився" з екс-нацгвардійцем (фото)

четвер, 4 червень 2020, 12:45

Сільський голова Жирівки запевняє, що "просто стояв поруч із своїм авто". У Пустомитівському районі Львівської області у результаті конфлікту із головою села Жирівка колишній солдат Нацгвардії опинився у лікарні. Деталі інциденту з позиції обох сторі...

Відчував, що вмирає: Сумні подробиці загибелі медика від коронавірусу на Львівщині (фото)

четвер, 4 червень 2020, 12:30

Дружина медика не захворіла COVID-19, а тільки була інфікована, в неї хвороба протікала в легкій формі. У місті Сокаль Львівської області від коронавірусу помер старший фельдшер підстанції екстреної медичної допомоги Роман Кріль, з'явилися сумні подроб...