Вдруге за рік: Сім'я переможця "Євробачення" втратила дитину (фото)

Переможець пісенного конкурсу "Євробачення-2015", шведський співак Монс Сельмерльов і його дружина втратили дитину. Про трагедію в родині повідомила його дружина К'яра Джонсон Сельмерльов на особистій сторінці в Instagram. За два тижні до цього пара розповіла, що чекає на народження другої дитини, передають Патріоти України.

"На жаль, ми втратили нашу маленьку дитину. Це другий "тихий викидень", який ми пережили цьогоріч. Я збираюся провести деякий час далеко від соціальних мереж, щоб усе це усвідомити, вилікувати та провести час із моєю дорогоцінною сім'єю. Велике спасибі всім за ваші вітання, просто це був не наш рік", – написала Сельмерльов.

Монс Сельмерльов і К'яра Джонсон познайомилися в 2016 році. У травні 2018-го у них народився син Альберт. Через рік пара одружилася. К'яра Джонсон – 33-річна британська актриса. Монсу Сельмерльову 34 роки. У 2015 році він виграв Євробачення з піснею Heroes. Зараз пара живе в Лондоні.

В Україні новий рекорд добового приросту хворих на коронавірус

субота, 26 вересень 2020, 9:03

Станом на ранок суботи, 26 вересня, в Україні офіційно підтверджено 195 504 випадок коронавірусної інфекції. З них 3833 – виявлені за минулу добу, що є новим рекордом з добового приросту, зазначають Патріоти України. Від COVID-19 в країні померли вже 3...

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...