
У звільненій від окупації Чорнобильській зоні двічі за 2022 рік фіксували бурого ведмедя. Звір потрапив до об'єктиву фотопастки 24 травня та 19 серпня 2022 року. Про це у середу, 4 січня, повідомляє Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.
"Як і 2020-го, 2022-го року ми знову зафіксували на заповідних територіях ведмедя бурого. Сподіваємося, що ця особина залишиться тут", - йдеться у повідомленні. Перші свідчення присутності бурого ведмедя у Чорнобильській зоні було виявлено у 2014-2016 роках. Однак ознак постійного перебування та чисельності виду на території не виявлено. "Якщо до нас повернувся цей великий звір, можна стверджувати: Заповідник виконує функцію збереження природи успішно", - кажуть вчені.


Чернобыльский радиационно-экологический биосферный заповедник
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...