Ведмідь знайшов камеру та зробив 400 селфі (фото)

У природньому парку в Колорадо, що у США, ведмідь знайшов камеру та зробив близько 400 селфі. Про це повідомили на сторінці Boulder Open Space and Mountain Parks, передають Патріоти України.

У природному парку в Колорадо науковці для спостереження за дикою природою встановили фотопастки - камери, які реагують на рух та фільмують життя диких тварин у природі.

Одну із таких камер знайшов ведмідь та зробив 400 "ведмежих селфі". "Нещодавно ведмідь виявив камеру, яку ми використовуємо для спостереження за дикою природою у відкритому просторі Болдер. З 580 зроблених фотографій близько 400 були селфі ведмедя", - повідомляють працівники парку в Боледрі.


"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію": Олександр Усик втомився від боксу і поступається дорогою молодим, за однієї умови (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:00

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...

От і побачимо, який він "Живий Нострадамус": Популярний бразильський екстрасенс назвав переможця Чемпіонату світу з футболу 2026

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:22

З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...