Ведмідь знайшов камеру та зробив 400 селфі (фото)

У природньому парку в Колорадо, що у США, ведмідь знайшов камеру та зробив близько 400 селфі. Про це повідомили на сторінці Boulder Open Space and Mountain Parks, передають Патріоти України.

У природному парку в Колорадо науковці для спостереження за дикою природою встановили фотопастки - камери, які реагують на рух та фільмують життя диких тварин у природі.

Одну із таких камер знайшов ведмідь та зробив 400 "ведмежих селфі". "Нещодавно ведмідь виявив камеру, яку ми використовуємо для спостереження за дикою природою у відкритому просторі Болдер. З 580 зроблених фотографій близько 400 були селфі ведмедя", - повідомляють працівники парку в Боледрі.


Фахівці розповіли, де вдома точно не варто ховати гроші та коштовності від злодіїв

неділя, 2 квітень 2023, 3:15

Ховаючи гроші в книжках, багато людей думають, що злодій не буде їх всі переглядати, адже цей процес забиратиме надто багато часу. Але злодії так не роблять, зазвичай вони просто викидають всі книжки з полиць на підлогу. І коли вони падатимуть, точно р...

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...