Ведмідь знайшов камеру та зробив 400 селфі (фото)

У природньому парку в Колорадо, що у США, ведмідь знайшов камеру та зробив близько 400 селфі. Про це повідомили на сторінці Boulder Open Space and Mountain Parks, передають Патріоти України.

У природному парку в Колорадо науковці для спостереження за дикою природою встановили фотопастки - камери, які реагують на рух та фільмують життя диких тварин у природі.

Одну із таких камер знайшов ведмідь та зробив 400 "ведмежих селфі". "Нещодавно ведмідь виявив камеру, яку ми використовуємо для спостереження за дикою природою у відкритому просторі Болдер. З 580 зроблених фотографій близько 400 були селфі ведмедя", - повідомляють працівники парку в Боледрі.


Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...