Ведуча вийшла в прямий ефір розповісти про декор для дому, але в кадр вліз її кіт - пухнастий довів глядачів до істерики (відео)

Через запроваджений в Британії карантин ведуча програми This Morning Джорджина Бернетт вийшла в прямий ефір з дому. Дівчина почала розповідати, як прикрасити оселю та зробити гарні декорації, але раптом в кадрі з'явився її нахабний кіт, передають Патріоти України.

Як пише The Sun, пухнастий почав ходити по столу і вимагати ласки. Не дочекавшись від господині уваги, вусатий вирішив вмитися прямо серед виробів, при цьому залишаючись в кадрі. Після того, як кіт зробив свої справи, він велично віддалився.

Після публікації ролика в мережі, глядачі стали ділитися своєю реакцією. Багато написали, що ледь не померли від сміху, побачивши пухнасту телезірку. Користувачі просять, щоб кіт повернувся в ефір.

"Ми більше не можемо слухати, ми все ще сміємося над котом, який вмивається, поки його показують по телевізору", "Я втратила інтерес, як тільки кіт зник", "Хто-небудь дасть коту нагороду?", "Цей кіт точно є родзинкою сьогоднішнього This Morning", - пишуть користувачі.

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...

Вчені з'ясували, у кого з чоловіків більше шансів жити довше за жінок

понеділок, 8 серпень 2022, 10:53

Чоловіки, які щасливі у шлюбі та здобули вищу освіту, мають більше шансів пережити жінок, передають Патріоти України. Такого висновку дійшли данські вчені. Вони використовували особливий статистичний підхід – статистику "виживання" – вивчення статевих...