Ведуча вийшла в прямий ефір розповісти про декор для дому, але в кадр вліз її кіт - пухнастий довів глядачів до істерики (відео)

Через запроваджений в Британії карантин ведуча програми This Morning Джорджина Бернетт вийшла в прямий ефір з дому. Дівчина почала розповідати, як прикрасити оселю та зробити гарні декорації, але раптом в кадрі з'явився її нахабний кіт, передають Патріоти України.

Як пише The Sun, пухнастий почав ходити по столу і вимагати ласки. Не дочекавшись від господині уваги, вусатий вирішив вмитися прямо серед виробів, при цьому залишаючись в кадрі. Після того, як кіт зробив свої справи, він велично віддалився.

Після публікації ролика в мережі, глядачі стали ділитися своєю реакцією. Багато написали, що ледь не померли від сміху, побачивши пухнасту телезірку. Користувачі просять, щоб кіт повернувся в ефір.

"Ми більше не можемо слухати, ми все ще сміємося над котом, який вмивається, поки його показують по телевізору", "Я втратила інтерес, як тільки кіт зник", "Хто-небудь дасть коту нагороду?", "Цей кіт точно є родзинкою сьогоднішнього This Morning", - пишуть користувачі.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...