Ведуть до башти скарбів: В Ізраїлі знайшли таємні тунелі тамплієрів

Залишки штабу ордена були також виявлені в древньому місті Акко, на узбережжі Ізраїлю.

Археологи виявили приховані під землею тунелі тамплієрів, які могли використовуватися для транспортування скарбів близько 800 років тому. Дослідження проводилися в стародавньому місті Акко (Акра) на узбережжі Середземного моря, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Був виявлений ряд «втрачених» тунелів, які ведуть до башти для скарбів, які монахи-воїни використовували для перевезення свого золота близько 800 років тому. Залишки штабу ордена були також виявлені в древньому місті Акко, на узбережжі Ізраїлю.

Лицарі-тамплієри були лицарським релігійним орденом, групою воїнів-ченців, створеної для захисту християнських паломників на Святій Землі від сарацинів. Орден був заснований в 12 столітті, щоб зібрати гроші для хрестових походів, тамплієри офіційно розпалися через пару сотень років.

Використовуючи технологію LiDAR, доктор Альберт Лін і команда National Geographic переглянули територію в порту Акко, де знайшли фортецю тамплієрів, що використовувалася в Третьому хрестовому поході, де зараз стоїть автостоянка. Сканування, виконане археологами National Geographic, виявило і будівлю варти, і кілька тунелів.

Використовуючи додаток віртуальної реальності, команда продемонструвала, як би виглядав пейзаж 800 років тому, якби величезна фортеця була реконструйована з контуром, що підноситься над ними на узбережжі. Фортеця представляла б грізну перешкоду для будь-кого, хто наближається до неї.

Не виключено, що багато цінностей і історичні артефакти досі перебувають в стародавній фортеці. Але щоб дізнатися це, потрібні повноцінні розкопки.

Хіти тижня. Пустити "цінних Кроликів" підзаробити на "цінний міх" на зраджену ними батьківщину: В Україну з концертним турне їдуть гумористи, які підтримали захоплення Криму

субота, 25 січень 2020, 22:00

Коміки планують приїхати в Україну і дати концерт 8 лютого. У місті Фастів Київської області анонсували концерт російських гумористів Володимира Данильця і Володимира Моїсеєнка, які підтримали анексію Криму Росією. Афіша опублікована на сайті events.ti...

Резонанс тижня. На Київщині зниклого підлітка знайшли мертвим (фото, відео)

субота, 25 січень 2020, 21:30

Підліток зник 16 січня. В суботу, 18 січня, в селищі Бабинці Бородянського району на Київщині знайшли мертвим 16-річного Павла Кремінського. Про це повідомила Тетяна Лупова на Facebook-сторінці, передають Патріоти України. Підліток зник 16 січня. О 23:...