Ведуть до башти скарбів: В Ізраїлі знайшли таємні тунелі тамплієрів

Залишки штабу ордена були також виявлені в древньому місті Акко, на узбережжі Ізраїлю.

Археологи виявили приховані під землею тунелі тамплієрів, які могли використовуватися для транспортування скарбів близько 800 років тому. Дослідження проводилися в стародавньому місті Акко (Акра) на узбережжі Середземного моря, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Був виявлений ряд «втрачених» тунелів, які ведуть до башти для скарбів, які монахи-воїни використовували для перевезення свого золота близько 800 років тому. Залишки штабу ордена були також виявлені в древньому місті Акко, на узбережжі Ізраїлю.

Лицарі-тамплієри були лицарським релігійним орденом, групою воїнів-ченців, створеної для захисту християнських паломників на Святій Землі від сарацинів. Орден був заснований в 12 столітті, щоб зібрати гроші для хрестових походів, тамплієри офіційно розпалися через пару сотень років.

Використовуючи технологію LiDAR, доктор Альберт Лін і команда National Geographic переглянули територію в порту Акко, де знайшли фортецю тамплієрів, що використовувалася в Третьому хрестовому поході, де зараз стоїть автостоянка. Сканування, виконане археологами National Geographic, виявило і будівлю варти, і кілька тунелів.

Використовуючи додаток віртуальної реальності, команда продемонструвала, як би виглядав пейзаж 800 років тому, якби величезна фортеця була реконструйована з контуром, що підноситься над ними на узбережжі. Фортеця представляла б грізну перешкоду для будь-кого, хто наближається до неї.

Не виключено, що багато цінностей і історичні артефакти досі перебувають в стародавній фортеці. Але щоб дізнатися це, потрібні повноцінні розкопки.

Чотирьох моряків ще шукають: МЗС уточнило, скільки українців було на судні, яке затонуло поблизу турецького узбережжя

неділя, 17 січень 2021, 18:16

На затонулому біля берегів Туреччини судні Arvin загинули двоє моряків, ще шестеро були врятовані, повідомляють Патріоти України. Як повідомив у Twitter речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, всього на борту було 10 українців та ...

З архіву ПУ. "ЗеКоманда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

неділя, 17 січень 2021, 18:00

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...