Ведуть до башти скарбів: В Ізраїлі знайшли таємні тунелі тамплієрів

Залишки штабу ордена були також виявлені в древньому місті Акко, на узбережжі Ізраїлю.

Археологи виявили приховані під землею тунелі тамплієрів, які могли використовуватися для транспортування скарбів близько 800 років тому. Дослідження проводилися в стародавньому місті Акко (Акра) на узбережжі Середземного моря, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Був виявлений ряд «втрачених» тунелів, які ведуть до башти для скарбів, які монахи-воїни використовували для перевезення свого золота близько 800 років тому. Залишки штабу ордена були також виявлені в древньому місті Акко, на узбережжі Ізраїлю.

Лицарі-тамплієри були лицарським релігійним орденом, групою воїнів-ченців, створеної для захисту християнських паломників на Святій Землі від сарацинів. Орден був заснований в 12 столітті, щоб зібрати гроші для хрестових походів, тамплієри офіційно розпалися через пару сотень років.

Використовуючи технологію LiDAR, доктор Альберт Лін і команда National Geographic переглянули територію в порту Акко, де знайшли фортецю тамплієрів, що використовувалася в Третьому хрестовому поході, де зараз стоїть автостоянка. Сканування, виконане археологами National Geographic, виявило і будівлю варти, і кілька тунелів.

Використовуючи додаток віртуальної реальності, команда продемонструвала, як би виглядав пейзаж 800 років тому, якби величезна фортеця була реконструйована з контуром, що підноситься над ними на узбережжі. Фортеця представляла б грізну перешкоду для будь-кого, хто наближається до неї.

Не виключено, що багато цінностей і історичні артефакти досі перебувають в стародавній фортеці. Але щоб дізнатися це, потрібні повноцінні розкопки.

З архіву ПУ. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

понеділок, 28 вересень 2020, 18:00

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...

До Білорусі завезли "сумнівну" російську вакцину від COVID-19 для випробування на добровольцях

понеділок, 28 вересень 2020, 17:45

До Білорусі поставили першу партію російської вакцини проти коронавірусу (COVID-19) "Супутник V", яка раніше показала сумнівні результати. Як пише РИА Новости, Білорусь стала першою країною після Росії, де почалися клінічні дослідження російського преп...