Велетенські "яйця" крижаних птахів: На пляжі виявили унікальне природне явище (фото)

Ділянка берегової смуги близько 30 метрів уся заповнена кулями яйцевидної форми зі снігу та льоду.

На пляжі виявили льодяні кулі. Фото: The Guardian.

У Фінляндії туристи виявили пляж з великою кількістю крижаних куль. Природну аномалії виявили на острові Хайлуото, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Guardian.

Ділянка берегової смуги близько 30 метрів уся заповнена кулями яйцевидної форми зі снігу та льоду. Таке явище стало можливим завдяки збігу природних факторів. Температура повітря і води повинна бути трохи нижче нуля, має бути пологий пляж з дрібних піщинок, спокійні або слабкі хвилі і камені. На них нашаровується лід зі снігом при пересуванні каменів хвилями або вітром.

Найбільше яйце виявилося розміром з футбольний м'яч. Професор географії та геології в Іллінойському державному університеті Джеймс Картер зазначив, що таке явище зустрічається дуже рідко, але побачити його людині вдається ще рідше.

Хіти тижня. Коронавірус продовжує косити російських зірок: Госпіталізовано відому актрису

неділя, 31 травень 2020, 0:10

Через хворобу їй довелося відмовитися від участі в шоу «Танці з зірками». Заслужена артистка Росії Олена Бабенко була госпіталізована з коронавірусом. Про це актриса розповіла в своєму Instagram, передають Патріоти України. За словами Бабенко, їй довел...

Хіти тижня. У перестрілці в Броварах брали участь кримінальні авторитети: З'явилися гучні подробиці і фото

субота, 30 травень 2020, 23:55

У перестрілці в Броварах Київської області, яка трапилася вранці 29 травня, брали участь один із братів Потапенків і лідер ОЗУ Віктор Журавель. Як повідомило джерело, розбірки почалися за контроль над легальними та нелегальними перевезеннями між Києвом...