Велетенські "яйця" крижаних птахів: На пляжі виявили унікальне природне явище (фото)

Ділянка берегової смуги близько 30 метрів уся заповнена кулями яйцевидної форми зі снігу та льоду.

На пляжі виявили льодяні кулі. Фото: The Guardian.

У Фінляндії туристи виявили пляж з великою кількістю крижаних куль. Природну аномалії виявили на острові Хайлуото, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Guardian.

Ділянка берегової смуги близько 30 метрів уся заповнена кулями яйцевидної форми зі снігу та льоду. Таке явище стало можливим завдяки збігу природних факторів. Температура повітря і води повинна бути трохи нижче нуля, має бути пологий пляж з дрібних піщинок, спокійні або слабкі хвилі і камені. На них нашаровується лід зі снігом при пересуванні каменів хвилями або вітром.

Найбільше яйце виявилося розміром з футбольний м'яч. Професор географії та геології в Іллінойському державному університеті Джеймс Картер зазначив, що таке явище зустрічається дуже рідко, але побачити його людині вдається ще рідше.

Хіти тижня. Раптова блокада серця: Андрій Данилко ледь не помер під час недавнього виступу

понеділок, 18 листопад 2019, 12:00

Андрій Данилко ледь не помер під час зйомок новорічного концерту. У 46-річного артиста трапилася блокада серця - різке скорочення серцевого ритму. Як пише видання Clutch, інцидент стався 4 листопада, передають Патріоти України. В цей день проходили зйо...

Резонанс тижня. Вбивство чи нещасний випадок? У Львові на залізничній колії дивно загинув офіцер ЗСУ (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 11:30

У ніч на 11 листопада у Львові на залізничній колії знайшли тіло загиблого підполковника ЗСУ Олексія Тропова. У департаменті з питань цивільного захисту повідомили, що його смерть імовірно наступила через зіткнення з протягом, передають Патріоти Україн...