Велетенські "яйця" крижаних птахів: На пляжі виявили унікальне природне явище (фото)

Ділянка берегової смуги близько 30 метрів уся заповнена кулями яйцевидної форми зі снігу та льоду.

На пляжі виявили льодяні кулі. Фото: The Guardian.

У Фінляндії туристи виявили пляж з великою кількістю крижаних куль. Природну аномалії виявили на острові Хайлуото, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Guardian.

Ділянка берегової смуги близько 30 метрів уся заповнена кулями яйцевидної форми зі снігу та льоду. Таке явище стало можливим завдяки збігу природних факторів. Температура повітря і води повинна бути трохи нижче нуля, має бути пологий пляж з дрібних піщинок, спокійні або слабкі хвилі і камені. На них нашаровується лід зі снігом при пересуванні каменів хвилями або вітром.

Найбільше яйце виявилося розміром з футбольний м'яч. Професор географії та геології в Іллінойському державному університеті Джеймс Картер зазначив, що таке явище зустрічається дуже рідко, але побачити його людині вдається ще рідше.

"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...