Велика честь працювати разом: Уряд Іспанії підтримує подачу спільно з Україною заявки на ЧС-2030

Якщо Україна захоче приєднатися до спільної заявки Іспанії та Португалії на проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року, то отримає повну підтримку з іспанської сторони. Про це повідомила прес-секретар іспанського уряду Ізабель Родрігес.

"Звичайно, уряд підтримує включення України до нашої заявки, тому що завжди добре, коли спорт виступає єдиним фронтом зі світом", - наводить слова Родрігес видання EFE.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили про бажання України подати спільну з Іспанією та Португалією заявку на проведення чемпіонату світу 2030 року.

Неприємний сюрприз для Сі: У Китаї спалахнули масштабні антиковідні протести (відео)

понеділок, 28 листопад 2022, 0:36

В останні дні в Пекіні, Шанхаї, Сіані, Нанкіні та інших китайських містах спалахнули протести проти політики суворих протикоронавірусних обмежень та блокувань. Обмеження та політика «нуль ковід», що проводиться лідером Сі Цзіньпіном, викликають поступо...

Керував чемпіон із вищого пілотажу: У Росії під час зльоту розбився вертоліт

неділя, 27 листопад 2022, 23:43

У Росії під час зльоту в селі В'язівець Тверської області розбився вертоліт Robinson-66. На борту перебували два брати: Олександр та Дмитро Курильови. Вони загинули на місці. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України. У п'ятницю...