
Журналісти дізналися, що Національна гвардія проводить у місті Прип'ять Чорнобильської зони таємні військові навчання. Про це пише DW з посиланням на свої джерела, повідомляють Патріоти України.
"Просто в місті навчання проводяться", - заявив екскурсовод і показав журналістам кульові отвори в будівлях у місті.

Ресурси "сталкерів" з ЧАЕС підтверджують інформацію про стрільби, також про них згадував директор компанії "Чорнобиль-тур" Ярослав Ємельяненко.
"Кажуть, знову будуть стріляти. Місто закрито, тобто, без попереджень. Туристів не пускали на локацію", - написав він у соцмережах.
Також сайт ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" в травні заявляв, що місто Прип'ять закривали для проведення "режимних заходів".
У Національній гвардії підтвердили інформацію про навчання в зоні ЧАЕС, зазначивши, що такі заходи проводяться в рамках стратегії деокупацію Донбасу.
"Реалізуючи план міністра внутрішніх справ по деокупацію Донбасу "Механізм малих кроків", за погодженням з адміністрацією зони відчуження в Прип'яті періодично здійснюється підготовка підрозділів Національної гвардії України до ведення бойових дій в місті", - заявили в НГУ.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...