Велика стрілянина: Журналісти дізналися про "таємні" навчання Нацгвардії у Чорнобильській зоні (фото)

Журналісти дізналися, що Національна гвардія проводить у місті Прип'ять Чорнобильської зони таємні військові навчання. Про це пише DW з посиланням на свої джерела, повідомляють Патріоти України.

"Просто в місті навчання проводяться", - заявив екскурсовод і показав журналістам кульові отвори в будівлях у місті.

Ресурси "сталкерів" з ЧАЕС підтверджують інформацію про стрільби, також про них згадував директор компанії "Чорнобиль-тур" Ярослав Ємельяненко.

"Кажуть, знову будуть стріляти. Місто закрито, тобто, без попереджень. Туристів не пускали на локацію", - написав він у соцмережах.

Також сайт ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" в травні заявляв, що місто Прип'ять закривали для проведення "режимних заходів".

У Національній гвардії підтвердили інформацію про навчання в зоні ЧАЕС, зазначивши, що такі заходи проводяться в рамках стратегії деокупацію Донбасу.

"Реалізуючи план міністра внутрішніх справ по деокупацію Донбасу "Механізм малих кроків", за погодженням з адміністрацією зони відчуження в Прип'яті періодично здійснюється підготовка підрозділів Національної гвардії України до ведення бойових дій в місті", - заявили в НГУ.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...