Велика стрілянина: Журналісти дізналися про "таємні" навчання Нацгвардії у Чорнобильській зоні (фото)

Журналісти дізналися, що Національна гвардія проводить у місті Прип'ять Чорнобильської зони таємні військові навчання. Про це пише DW з посиланням на свої джерела, повідомляють Патріоти України.

"Просто в місті навчання проводяться", - заявив екскурсовод і показав журналістам кульові отвори в будівлях у місті.

Ресурси "сталкерів" з ЧАЕС підтверджують інформацію про стрільби, також про них згадував директор компанії "Чорнобиль-тур" Ярослав Ємельяненко.

"Кажуть, знову будуть стріляти. Місто закрито, тобто, без попереджень. Туристів не пускали на локацію", - написав він у соцмережах.

Також сайт ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" в травні заявляв, що місто Прип'ять закривали для проведення "режимних заходів".

У Національній гвардії підтвердили інформацію про навчання в зоні ЧАЕС, зазначивши, що такі заходи проводяться в рамках стратегії деокупацію Донбасу.

"Реалізуючи план міністра внутрішніх справ по деокупацію Донбасу "Механізм малих кроків", за погодженням з адміністрацією зони відчуження в Прип'яті періодично здійснюється підготовка підрозділів Національної гвардії України до ведення бойових дій в місті", - заявили в НГУ.

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...