Комунальникам КМДА респект за турботу про киян і за вимушений креатив, котрий привернув увагу батьків міста та шляховиків
На Троєщині хтось у незвичний спосіб обгородив яму посеред дороги. Відповідне фото поширила в Instagram Марія Брусиловська, зазначають Патріоти України.
Хто незвично "задекорував" дірку в асфальті - невідомо. На світлині видно, що яму обнесли попереджувальною стрічкою, зафіксувавши її не спеціальним обладнанням, а двома стільцями.
Кияни діляться фото й обговорюють його в соцмережах, називаючи артоб'єктом просто неба та художньою інсталяцією. Під дописом користувачі пропонують назвати артоб'єкт "локдаун, тримай дистанцію" та "між нами прірва".
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України.
. У цей момент об...