Комунальникам КМДА респект за турботу про киян і за вимушений креатив, котрий привернув увагу батьків міста та шляховиків
На Троєщині хтось у незвичний спосіб обгородив яму посеред дороги. Відповідне фото поширила в Instagram Марія Брусиловська, зазначають Патріоти України.
Хто незвично "задекорував" дірку в асфальті - невідомо. На світлині видно, що яму обнесли попереджувальною стрічкою, зафіксувавши її не спеціальним обладнанням, а двома стільцями.
Кияни діляться фото й обговорюють його в соцмережах, називаючи артоб'єктом просто неба та художньою інсталяцією. Під дописом користувачі пропонують назвати артоб'єкт "локдаун, тримай дистанцію" та "між нами прірва".
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати.
. Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...