Великі іграшки великих дядечок: Трамп показав проект нового президентського літака

До синього і білого кольорів екстер'єру додасться ще й червоний, як на прапорі США.

Президент США Дональд Трамп розробив дизайн нового президентського літака Air Force One і показав ескізи. Про це повідомляє ABC News, передають Патріоти України.

Трамп планує додати до синього і білого кольорів ще й червоний, як на прапорі США.

Крім того, новий літак, за словами президента, буде більше, ніж попередній, а також є кілька секретів, які зараз він розкрити не може.

За даними видання, близько року тому Трамп оголосив про програму оновлення двох літаків на суму 3,9 млрд доларів. Але спочатку він критикував таку дорогу модернізацію, але пізніше заявив, що зміг домовитися про значну знижку – мільярд доларів.

Був не бідною людиною: Поліція розповіла свою версію вбивства завучки в Тернополі

середа, 23 вересень 2020, 21:00

Підозрюваний нібито повісився після скоєння злочину. Поліція підозрює в жорстокому вбивстві заступниці директора тернопільської школи №11 Анжели Макаренко співробітника банку. Спікер Національної поліції Тернопільської області Сергій Крета розповів, що...

Хіти тижня. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

середа, 23 вересень 2020, 20:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...