Велику "мишу" спіймали: Чиновника Держрезерву України затримали на гарячому (фото)

За 1 млн грн зловмисник надав приватному підприємцю підроблені документи про надходження на зберігання на склади держпідприємства пшениці масою 1 300 тонн, хоча вона не надходила.

У Києві затримали співробітника Державного агентства резерву України при отриманні хабара в розмірі 1 млн грн., передають Патріоти України.

За це підозрюваний був готовий надати підроблені документи, що дають право отримати зерно зі складів держпідприємства. Нагадаємо, раніше на складах однієї зі структур Держрезерву була виявлена нестача зерна на суму понад 800 млн гривень.

Як повідомляє Нацполіція, радник директора одного з державних підприємств Держрезерву створив схему заволодіння майном Держрезерву третіми особами - для цього використовувалися підроблені документи. За 1 млн грн зловмисник надав приватному підприємцю підроблені документи про надходження на зберігання на склади держпідприємства пшениці масою 1 300 тонн, хоча вона не надходила.
Потім за цими документами підприємець міг отримати нібито передане їм на зберігання зерно в Держрезерві України. Загальна сума збитку держави могла скласти 8 млн грн.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...