Великий спорт - великі гроші: Маркевич розповів про свою зарплатню в УАФ

Керівник комітету національних команд УАФ Мирон Маркевич зізнався, скільки заробляє і куди витрачає зароблені кошти, зазначають Патріоти України.

"ЗМІ писали, що я отримую більше 700 тисяч в місяць. Дивуюся, що не написали 1,7 млн гривень. По-перше, там абсолютно не така сума. По-друге, я віддав свої іміджеві права, мені платить фірма зовсім не з УАФ. Вони можуть використовувати моє ім'я, прізвище. Нехай любителі рахувати чужі гроші заспокояться, нехай свої лічать.

У мене є зарплата в УАФ, але не такі суми, які пишуть. Нехай ті любителі, які рахують мої гроші, приїдуть до мене в Винники. Покажу, скільки я за свої гроші набудував для дітей полів штучних, трав'яних і т. д. Вони приблизно порахують скільки все коштує, і заспокояться.

Я розумію, що в наш час такі суми... Просто не хотів розповідати про це всім. Але раз мене зачепили... Нехай зі мною на Схід поїдуть, я їм покажу, скільки казарм відремонтував або хлопцям купив протезів, скільки в Харкові зробив ремонтів у лікарнях, швидкій допомозі, дитсадках. Є люди, які все зрозуміють", – сказав Маркевич в інтерв'ю "Stargorod Sport", пише "Футбол 24"

Резонанс тижня. У Житомирі водохресне купання обернулося страшною трагедією

вівторок, 21 січень 2020, 18:30

Чоловік 50-60 років тільки почав роздягатися і впав від серцевого нападу. У неділю, 19 січня, в Житомирі, в місцевому гідропарку, стався смертельний інцидент, в ході якого помер чоловік, передають Патріоти України з посиланням на Журнал Житомира. Медик...

Мережу підірвала кумедна фотожаба на "зниження" в Україні плати за комуналку

вівторок, 21 січень 2020, 17:58

У мережі з'явилася кумедна фотожаба на заяву прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про зниження цін на комунальні послуги. Відповідне фото опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Олександр Бабак, передають Патріоти України. На н...