
У Харківській області через обстріл, здійснений окупантами у понеділок вдень, 16 травня, стався вибух на території складу у якому, за попередніми відомостями, зберігали аміачну селітру (використовують як добриво), передають Патріоти України.
Жителі півночі Донецької області "бачили великий стовп диму, який міг налякати, однак причин для паніки немає", написав керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в Telegram.
Чиновник додав, що населені пункти, які знаходяться у Донецькій області, не потрапили в зону розповсюдження хмари. Кириленко підкреслив, що ситуація знаходиться під контролем, і фахівці з’ясовували, якої шкоди вибух завдав довкіллю.
"…Аміачна селітра не відноситься до небезпечних хімічних речовин, а найбільша концентрація її після вибуху - у хмарі, що досягає 200-500 метрів від епіцентру. Загрози для населення цей вибух не становить…", - зазначив очільник ОВА.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...