Великий стовп диму, але не треба панікувати: Стало відомо, що вибухнуло на Харківщині (фото)

У Харківській області через обстріл, здійснений окупантами у понеділок вдень, 16 травня, стався вибух на території складу у якому, за попередніми відомостями, зберігали аміачну селітру (використовують як добриво), передають Патріоти України.

Жителі півночі Донецької області "бачили великий стовп диму, який міг налякати, однак причин для паніки немає", написав керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в Telegram.

Чиновник додав, що населені пункти, які знаходяться у Донецькій області, не потрапили в зону розповсюдження хмари. Кириленко підкреслив, що ситуація знаходиться під контролем, і фахівці з’ясовували, якої шкоди вибух завдав довкіллю.

"…Аміачна селітра не відноситься до небезпечних хімічних речовин, а найбільша концентрація її після вибуху - у хмарі, що досягає 200-500 метрів від епіцентру. Загрози для населення цей вибух не становить…", - зазначив очільник ОВА.

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...