Венедіктова визначилась: Офіс генпрокурора продовжив терміни розслідування справи Шеремета

Досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета продовжили ще на два місяці. Слідство триватиме до 12 червня 2020 року. Таке рішення прийняли в Офісі генпрокурора у відповідь на прохання слідчих поліції, які заявляли про необхідність проведення додаткових експертиз та слідчих дій, передають Патріоти України.

За словами прокурора, у справі про вбивство журналіста Сергія Зузака, підозрювані Яна Дугар, Юлія Кузьменко та Андрій Антоненко відмовилися від проходження поліграфа, а також деякі з них від психологічної та антропологічної експертиз. Прокурор вважає, що без завершення проведення ще 20 експертиз передавати справу до суду рано.
Тим часом, адвокати підозрюваних подавали заперечення щодо цього клопотання, підкреслюючи, що докази, які б спростовували доводи захисту, відсутні і сам обвинувальний документ складений з порушеннями.
Джерело: Громадське.ua

Хіти тижня. Згвалтування і тортури в Кагарлику: Колишній чоловік потерпілої розкрив несподівані деталі

четвер, 4 червень 2020, 17:00

"Я їздив до райвідділу, мене звали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте вранці, я візьму людей, які знають, де я був, і підтвердять, що ніяких магазинів не було", – зазначив він. Пономаренко ут...

Недоімперії Х**ла ще не кінець: NASA все одно заплатить Росії за політ на "Союзі", попри успіх SpaceX

четвер, 4 червень 2020, 16:39

NASA збирається заплатити "Роскосмосу" за політ одного зі своїх астронавтів. А російські космонавти, швидше за все, полетять у космос з території США наступного року. Тому ті, хто думали, що історичний запуск пілотованої місії SpaceX Crew Demo-2 змінит...