Веніславський пояснив, чи будуть українцям надсилати повістки в електронному вигляді у Резерв+ чи Дію

Нині немає планів щодо надсилання повісток в електронному вигляді через Резерв+ чи Дію. Для цього необхідно внести зміни до закону. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв'ю OBOZ.UA, передають Патріоти України.

Він нагадав, що відповідно до позицій президента, Міністерства оборони, Верховної Ради та Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, жодних повісток в електронному форматі не планується.

"Це поки що не планується. Немає юридичних підстав, для цього необхідно вносити зміни до закону. Але позиція президента, Міністерства оборони, Верховної Ради, Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки – жодних повісток в електронному форматі не повинно бути", – пояснив Веніславський.

Він також додав, що військовозобов'язані, які перебувають за кордоном, можуть стикнутися з відмовою в консульських послугах, якщо не оновили свої дані. Однак більшість українців вже оновили інформацію через програму Резерв+, тому консультаційні послуги доступні. "Тож це питання фактично зняте з порядку денного. Залишилися лише маніпуляції та спекуляції з цього приводу", – сказав Веніславський.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...