
Нині немає планів щодо надсилання повісток в електронному вигляді через Резерв+ чи Дію. Для цього необхідно внести зміни до закону. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв'ю OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Він нагадав, що відповідно до позицій президента, Міністерства оборони, Верховної Ради та Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, жодних повісток в електронному форматі не планується.
"Це поки що не планується. Немає юридичних підстав, для цього необхідно вносити зміни до закону. Але позиція президента, Міністерства оборони, Верховної Ради, Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки – жодних повісток в електронному форматі не повинно бути", – пояснив Веніславський.
Він також додав, що військовозобов'язані, які перебувають за кордоном, можуть стикнутися з відмовою в консульських послугах, якщо не оновили свої дані. Однак більшість українців вже оновили інформацію через програму Резерв+, тому консультаційні послуги доступні. "Тож це питання фактично зняте з порядку денного. Залишилися лише маніпуляції та спекуляції з цього приводу", – сказав Веніславський.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...