Веніславський пояснив, чи будуть українцям надсилати повістки в електронному вигляді у Резерв+ чи Дію

Нині немає планів щодо надсилання повісток в електронному вигляді через Резерв+ чи Дію. Для цього необхідно внести зміни до закону. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв'ю OBOZ.UA, передають Патріоти України.

Він нагадав, що відповідно до позицій президента, Міністерства оборони, Верховної Ради та Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, жодних повісток в електронному форматі не планується.

"Це поки що не планується. Немає юридичних підстав, для цього необхідно вносити зміни до закону. Але позиція президента, Міністерства оборони, Верховної Ради, Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки – жодних повісток в електронному форматі не повинно бути", – пояснив Веніславський.

Він також додав, що військовозобов'язані, які перебувають за кордоном, можуть стикнутися з відмовою в консульських послугах, якщо не оновили свої дані. Однак більшість українців вже оновили інформацію через програму Резерв+, тому консультаційні послуги доступні. "Тож це питання фактично зняте з порядку денного. Залишилися лише маніпуляції та спекуляції з цього приводу", – сказав Веніславський.

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...