
В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України.
Як повідомляє телекомпанія NRK, чоловікові на ім'я Міхаель, тіло якого знайшли, в момент смерті було близько 60 років. І з упаковок молока і листів у будинку стало зрозуміло, що помер він у квітні 2011 року.
Розтин показав, що смерть була природною. Тіло Міхаеля виявили, коли поліцейські розкрили квартиру на прохання консьєржа для перевірки пожежної сигналізації.
До 2018 року йому нараховували пенсію, а після Норвезьке управління праці та соціального забезпечення (NAV) припинило це робити, оскільки довгий час не могло з ним зв'язатися. Комунальні платежі всі роки автоматично списувалися з банківського рахунку. За дев'ять років, як зазначається, ніхто не повідомив про зникнення чоловіка, хоча він був кілька разів одружений і мав дітей. З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав.
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...