
В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України.
Як повідомляє телекомпанія NRK, чоловікові на ім'я Міхаель, тіло якого знайшли, в момент смерті було близько 60 років. І з упаковок молока і листів у будинку стало зрозуміло, що помер він у квітні 2011 року.
Розтин показав, що смерть була природною. Тіло Міхаеля виявили, коли поліцейські розкрили квартиру на прохання консьєржа для перевірки пожежної сигналізації.
До 2018 року йому нараховували пенсію, а після Норвезьке управління праці та соціального забезпечення (NAV) припинило це робити, оскільки довгий час не могло з ним зв'язатися. Комунальні платежі всі роки автоматично списувалися з банківського рахунку. За дев'ять років, як зазначається, ніхто не повідомив про зникнення чоловіка, хоча він був кілька разів одружений і мав дітей. З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...