
В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України.
Як повідомляє телекомпанія NRK, чоловікові на ім'я Міхаель, тіло якого знайшли, в момент смерті було близько 60 років. І з упаковок молока і листів у будинку стало зрозуміло, що помер він у квітні 2011 року.
Розтин показав, що смерть була природною. Тіло Міхаеля виявили, коли поліцейські розкрили квартиру на прохання консьєржа для перевірки пожежної сигналізації.
До 2018 року йому нараховували пенсію, а після Норвезьке управління праці та соціального забезпечення (NAV) припинило це робити, оскільки довгий час не могло з ним зв'язатися. Комунальні платежі всі роки автоматично списувалися з банківського рахунку. За дев'ять років, як зазначається, ніхто не повідомив про зникнення чоловіка, хоча він був кілька разів одружений і мав дітей. З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...