"Весь час платив за комуналку!": У Норвегії труп чоловіка знайшли в його квартирі тільки через 9 років після смерті

З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав.

В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України.

Як повідомляє телекомпанія NRK, чоловікові на ім'я Міхаель, тіло якого знайшли, в момент смерті було близько 60 років. І з упаковок молока і листів у будинку стало зрозуміло, що помер він у квітні 2011 року.

Розтин показав, що смерть була природною. Тіло Міхаеля виявили, коли поліцейські розкрили квартиру на прохання консьєржа для перевірки пожежної сигналізації.

До 2018 року йому нараховували пенсію, а після Норвезьке управління праці та соціального забезпечення (NAV) припинило це робити, оскільки довгий час не могло з ним зв'язатися. Комунальні платежі всі роки автоматично списувалися з банківського рахунку. За дев'ять років, як зазначається, ніхто не повідомив про зникнення чоловіка, хоча він був кілька разів одружений і мав дітей. З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав.

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...