
У суботу, 21 вересня, в Деснянському районі Києва перехожі виявили мертвого чоловіка, повідомляють Патріоти України.
Тіло лежало на одному з пустирів в лісі, який розташований між вулицями Братиславська і Курнатовського. Як розповіли правоохоронці, місцевий житель прогулювався по лісу і звернув увагу на чоловіка, який сидів на землі в дивній позі. Коли він підійшов ближче, то побачив, що чоловік посинів і не подає ознак життя. Він відразу ж викликав поліцейських.

Медикам, які прибули, залишалося лише констатувати смерть. Попередньо, слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Особу чоловіка встановлена, йому було 38 років. В руці у померлого була палка. На місці працювали патрульні, медики та слідчо-оперативна група. Що саме сталося і точну причину смерті з'ясовуватимуть правоохоронці.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...