
У суботу, 21 вересня, в Деснянському районі Києва перехожі виявили мертвого чоловіка, повідомляють Патріоти України.
Тіло лежало на одному з пустирів в лісі, який розташований між вулицями Братиславська і Курнатовського. Як розповіли правоохоронці, місцевий житель прогулювався по лісу і звернув увагу на чоловіка, який сидів на землі в дивній позі. Коли він підійшов ближче, то побачив, що чоловік посинів і не подає ознак життя. Він відразу ж викликав поліцейських.

Медикам, які прибули, залишалося лише констатувати смерть. Попередньо, слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Особу чоловіка встановлена, йому було 38 років. В руці у померлого була палка. На місці працювали патрульні, медики та слідчо-оперативна група. Що саме сталося і точну причину смерті з'ясовуватимуть правоохоронці.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...