
У суботу, 21 вересня, в Деснянському районі Києва перехожі виявили мертвого чоловіка, повідомляють Патріоти України.
Тіло лежало на одному з пустирів в лісі, який розташований між вулицями Братиславська і Курнатовського. Як розповіли правоохоронці, місцевий житель прогулювався по лісу і звернув увагу на чоловіка, який сидів на землі в дивній позі. Коли він підійшов ближче, то побачив, що чоловік посинів і не подає ознак життя. Він відразу ж викликав поліцейських.

Медикам, які прибули, залишалося лише констатувати смерть. Попередньо, слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Особу чоловіка встановлена, йому було 38 років. В руці у померлого була палка. На місці працювали патрульні, медики та слідчо-оперативна група. Що саме сталося і точну причину смерті з'ясовуватимуть правоохоронці.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...