Веселились, як могли: 100 хаскі втекли з зоокафе та рознесли торговий центр (відео)

Історія про 100 собак породи хаскі, які втекли з кафе для тварин після того, як хтось забув зачинити двері, захопила соціальні мережі. Про це пише South China Morning Post, передають Патріоти України.

Пухнасті ледь не загубилися, коли вибігли з кафе в торговому центрі в провінції Гуандун на південному сході Китаю. На кадрах із камер спостереження видно, як задоволені собаки бігають ТЦ, ігноруючи заклики персоналу кафе. Вони вили та їли все підряд. "Всі хаскі вибігли з кафе", - розповів Xigua Video співробітник на прізвище Хуо: "Нам дуже пощастило, що їх так швидко знайшли".

Інцидент стався 12 березня, коли власниця відвідала своє кафе, і хаскі дуже розхвилювалися. "Хаскі вже давно не бачили господарку", - каже Хуо.

Потім прийшов відвідувач, але забув зачинити двері, і тоді собаки вирвалися на волю. Персонал негайно побіг за збудженими собаками, і одна співробітниця завела деяких з них назад до кафе, а Хуо підхопив решту на руки, одну за одною.

Через деякий час більшість тварин було знайдено, залишилося декілька безстрашних хаскі, які все ще насолоджувалися своєю розвагою. Доклавши трохи більше зусиль, Хуо врешті-решт зібрав їх усіх. "Щоб "покарати" неслухняних хаскі, ми дали їм смачні курячі ніжки", - пожартував Хуо.

У Китаї дедалі більшої популярності набувають кафе для домашніх тварин. За даними Xifei Daily, 2020 року в Шанхаї було відкрито 3 638 нових кафе для домашніх тварин. Провести одну годину в кафе коштує від 60 юанів (8 доларів США) до 200.

Його звуть Ромео... Бик з США потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільший серед своїх сородичів

субота, 25 травень 2024, 2:35

6-річний бик на ім'я Ромео з Орегону став найвищим биком у світі, визначила Книга рекордів Гіннеса. . Його зріст становить 1 метр 94 сантиметри. Ромео належить до голштинської породи. Її представники мають великі розміри, але більшість з них не отриму...

Це вже не "мангали" та "сараї" як в російських танках: Рінат Ахметов розпочав виробництво екранів, що захищають українські Т-64, Т-72 і Abrams від FPV

субота, 25 травень 2024, 1:45

Конструкція вагою до 430 кг прикриває основні зони потенційного враження безпілотником-камікадзе. Ці сталеві екрани почали вже постачатися ЗСУ, до речі - безплатно. Мілітарна ініціатива "Сталевий Фронт" бізнесмена Ріната Ахметова повідомила про серійне...