Весільний фотограф міг би зробити проникливий фотосет: Як звичайний водій став депутатом Ради - історія, що шокує

Журналістка Соня Кошкіна розповіла про те, як одним з народних депутатів від партії "Слуга народу" став звичайний водій. Про це вона написала в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

За словами журналістки, в неназваному мажоритарному окрузі на заході України був кандидат, який регулярно перемагав на виборах.

"Мажоритарний округ, який завжди. У всі часи. При всіх правителях. Вигравав місцевий діяч-контрабандист. Все у нього там було схоплено, за все - заплачено. Кого тільки не виставляли проти: опозиціонерів, таких же (як він сам) корупціонерів, патріотів, ідіотів. Кого завгодно. Всякого опонента він або купував, або залякував, або калічив (були і такі випадки, так). Коротше, ніхто проти цього "князька" рухатися не хотів. Елементарно: зі страху", - пише Кошкіна.

У той же час, у місцевих членів партії "Слуга народу", як стверджує журналістка, було розпорядження закрити всі мажоритарні округи своїми кандидатами. Однак висуватися нібито ніхто не хотів. В результаті подані були документи водія одного з регіональних лідерів партії, який вибори несподівано для всіх виграв.

Аварія танкера біля Одеси: Забруднення води у десятки разів перевищує норму

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:16

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування. Через аварію танкера "Делфі" в Одесі, у Чорному морі концентрація нафтопродуктів перевищує норму в 53 рази. Нафтопродукти потрапили у воду, повідомляють Патріоти України. Держекоі...

Йому було лише 24! На Донбасі загинув командир батареї ЗСУ (фото)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:45

22 листопада під час виконання службових обов'язків загинув 24-річний Богдан Шацький. Старший лейтенант, командир батареї 15-го реактивного артилерійського полку. Військовослужбовець родом з села Михля Ізяславського району Хмельницької області, передаю...