Весна-2020 прийде в Україну з дощами і травневою температурою: Синоптики змінили прогноз

Березень в Україні почнеться теплою і сонячною погодою. У багатьох регіонах очікуються дощі. Як повідомляє gismeteo.ua, у першій декаді весни сильних холодів не буде - температура вдень очікується від +5 до +9, а вночі опускатиметься до нуля. Крім того, початок весни обіцяє бути дощовим, передають Патріоти України.

Ближче до кінця березня температура прогріється вдень до +13 градусів у всіх регіонах України. За заході буде +17. Вночі очікується до +5 градусів. В середині місяця очікується хвиля похолодання і нічні заморозки, після чого температура буде потроху підвищуватися. Синоптики прогнозують, що друга половина місяця буде бідна на опади.

Нагадаємо, що раніше теплий прогноз на весну підтвердила завідувачка відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух. Вона зазначила, що весна в Україні очікується досить теплою і сонячною, а найвищі температури будуть у західних областях.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.