Весна буде ранньою: Народний синоптик розповів, якиз сюрпризів чекати українцям у лютому

Лютий 2023 року в Україні навряд чи можна буде назвати по-справжньому зимовим. Тенденція до мінливої погоди збережеться, декілька днів холоду буде змінювати відносно тепла, як для цієї пори року, погода, передають Патріоти України.

У третій декаді місяця теж очікується від двох до чотирьох діб морозу, але потім вдень уже відчуватиметься подих весни. Таким прогнозом поділився народний синоптик Володимир Деркач, передає "Полісся".

Він вважає, що на початку лютого в нашій країні можуть спостерігатися слабкі опади. Дощ це буде чи сніг – залежить від температури. Ближче до середини першої декади опади переростуть в інтенсивні.

"У цей період зима покаже свій характер – два-три дні будуть досить холодними. До кінця першої десятиденки дещо потеплішає, опади припиняться", – прогнозує народний синоптик.

У другій декаді очікується повільне підвищення температури, опадів не буде багато. Уночі на більшій частині України буде невеликий мінус, удень – близько нуля.

Третя декада продовжить тенденцію нічних мінусів і переважно плюсів вдень. У середині цієї десятиденки можливе нетривале похолодання. "Але вдень вже відчуватиметься подих весни", – написав Деркач.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...