Весна буде ранньою: Народний синоптик розповів, якиз сюрпризів чекати українцям у лютому

Лютий 2023 року в Україні навряд чи можна буде назвати по-справжньому зимовим. Тенденція до мінливої погоди збережеться, декілька днів холоду буде змінювати відносно тепла, як для цієї пори року, погода, передають Патріоти України.

У третій декаді місяця теж очікується від двох до чотирьох діб морозу, але потім вдень уже відчуватиметься подих весни. Таким прогнозом поділився народний синоптик Володимир Деркач, передає "Полісся".

Він вважає, що на початку лютого в нашій країні можуть спостерігатися слабкі опади. Дощ це буде чи сніг – залежить від температури. Ближче до середини першої декади опади переростуть в інтенсивні.

"У цей період зима покаже свій характер – два-три дні будуть досить холодними. До кінця першої десятиденки дещо потеплішає, опади припиняться", – прогнозує народний синоптик.

У другій декаді очікується повільне підвищення температури, опадів не буде багато. Уночі на більшій частині України буде невеликий мінус, удень – близько нуля.

Третя декада продовжить тенденцію нічних мінусів і переважно плюсів вдень. У середині цієї десятиденки можливе нетривале похолодання. "Але вдень вже відчуватиметься подих весни", – написав Деркач.

У американському серіалі з голлівудськими зірками присвятили епізод темі війни в Україні

четвер, 28 вересень 2023, 20:14

В американському серіалі "Ранкове шоу" від AppleTV, де грають акторки Дженніфер Еністон та Різ Візерспун, розповіли про злочини окупантів в Маріуполі, інформують Патріоти України. Зокрема, в третьому сезоні картини четвертий епізод був присвячений тем...

Харківська учителька географії чекала Росію: Як її покарали (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 20:00

Викладачка одного з ліцеїв Харкова не приховувала, що чекала загарбників у місті і дуже сумувала, коли окупанти не йшли. Вона писала про це у коментарях, передають Патріоти України. "Жінка проводила вільний час у забороненій в Україні соціальній мережі...