Весна почнеться з сюрпризів: Народний синоптик зробив прогноз і пояснив, чого чекати

Перші дні весни 2024 порадують українців справжнім теплом, а далі почнуться температурні "гойдалки. Такий прогноз зробив народний синоптик з Волині Володимир Деркач в інтерв'ю "Телеграфу", передають Патріоти України.

Березень

Початок весни буде погожий, але досить «бідний» на опади, яких буде дуже мало і траплятимуться вони зрідка (варто очікувати невеликих опадів на початку першої декади березня). Температура вдень буде здебільшого плюсовою, однак уночі можливі невеликі морози.

«Приблизно з середини першої декади березня поволі почне підніматися температура повітря, а наприкінці першої десятиденки слід очікувати значного зростання і буде досить тепло навіть як для березня — справжнє весняне тепло. Та все ж подекуди вночі ще траплятимуться заморозки», — спрогнозував Володимир Деркач.

З середини декади температура повітря знову опуститься, почнуться опади. Остання ж десятиденка місяця розпочнеться з похолодання, також імовірні опади у вигляді мокрого снігу. «Інколи температура повітря падатиме до мінуса. Це буде таке собі повернення зими», — говорить народний синоптик.

Квітень

«Перша декада квітня продовжить тенденцію помірної температури від березня, опадів буде досить мало. Але потроху температура повітря почне зростати і стане досить тепло», — заявив Володимир Деркач.

На початку другої декади квітня погода зіпсується на декілька днів, пройдуть дощі.Третя ж декада продовжить перехід до вищих температур, хоча на початку десятиденки опади знову зіпсують загальну картину.

Травень

Перша декада травня має початися помірним весняним теплом, затяжних дощів не очікується. «Вже з середини першої декади опадів поменшає, а температура повітря трохи підвищиться, хоча можливість короткочасних дощів збережеться», — каже синоптик.

У подальшому стовпчики термометрів поповзуть донизу, знову пройдуть опади, але це буде досить короткочасне явище, яке триватиме два-три дні. Після цього настане найтепліша частина травня, яка протримається майже до кінця місяця. Втім, у третій декаді ще можливі досить сильні дощі, місцями шквальний вітер, можливі навіть заморозки.

Компенсації за втрачене житло по програмі єВідновлення: Ось чому мешканці постраждалих регіонів залишаються без допомоги

понеділок, 27 травень 2024, 18:33

Люди з Херсонської, Донецької, Харківської та Запорізької областей не можуть отримати компенсації за втрачене житло через труднощі з фіксацією руйнувань у небезпечних зонах, де члени комісій ризикують життям. Незважаючи на успіх програми єВідновлення в...

В уряді дописали додаткову умову для відстрочки від мобілізації: Що варто знати

понеділок, 27 травень 2024, 18:24

Кабмін додав до переліку документів для відстрочки висновок ЛКК щодо потреби в постійному догляді, якого немає в законі. Зокрема, у переліку необхідних документів з'явився "висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров'я про потребу...