Лихий знак? У Києві на фото потрапила природна аномалія, українці бурхливо реагують

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на сторінці в Facebook Ольга Шевельова, передають Патріоти України.

"Каштани на Хрещатику. Сьогодні", - підписала вона знімки.

В коментарях українці відзначили, що все це відбувається через глобальне потепління.

  • Клімат міняється у бік потеплення, і це не глобальне потепління, а черговий цикл. Рослини цвітуть при режимі сонця 12/12 (весіннє/осіннє рівнодення). Саме з цієї причини частина рослин цвіте навесні, а частина восени.
  • Хворіють каштани.

Відзначимо, що також квітучі каштани помітили в Голосіївському районі столиці. Знімки дерев опублікувала у соцмережі Олена Жукова.

"Це ніде і ніколи не пишуть": Рок-музикант розповів, хто стріляв у зірку СРСР Талькова

вівторок, 24 листопад 2020, 17:13

Популярний співак і композитор Михайло Муромов розповів, хто вистрілив у легенду російської рок-музики Ігоря Талькова. У той день Муромов був на концерті в Палаці спорту "Ювілейний" в Санкт-Петербурзі. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Известия", п...

Тепер без штампу: Аліна Гросу після розлучення зробила заяву про другий шлюб (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 16:44

Аліна Гросу довго мовчала про розлучення з чоловіком Олександром Комковым. Адже після пишного весілля пара прожила разом лише півроку, а потім розійшлася. Співачка відкрито каже, що розрив пари винна інша жінка, крім того, у подружжя виявилися різні ці...