Ветеринари дуже сміялися: Жінка знайшла у собаки "страшну хворобу" та без вагань заплатила за обстеження (фото)

Жінка виявила на грудях улюбленого песика дивне ущільнення і в паніці кинулася до ветеринарів. Вона без роздумів заплатила за обстеження 200 доларів, але у страшної хвороби виявилася дуже проста причина, повідомляють Патріоти України.

Про ганебну помилку господиня французького бульдога на ім'я Аполлон розповіла в TikTok від його імені. "Сьогодні вранці мама витратила 200 доларів у ветеринара, тому що знайшла у мене на животі шишку, яку прийняла за рак. Це був мій сосок", - йдеться у підписі.

Помилка господині швидко стала вірусною, зібравши понад 2 млн переглядів і тисячі коментарів. Один ветеринар спробував її заспокоїти, запевнивши, що за його 15 років стажу вона далеко не перша, хто приймає соски за хворобу.

Інші користувачі соцмереж також поділилися своїми розповідями про "хворих" тварин. "Я відвів свого собаку до ветеринара, тому що у нього на морді з'явилася пухлина. Виявилося, це був шматок курки". "Моя мама пішла до ветеринара, думаючи, що у собаки кліщ, але це була просто його лапа. З неї взяли 40 доларів, щоб просто подивитися на лапу!".

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...

"Помер на місці": У Росії дружина випадково... зварила власного чоловіка

четвер, 5 серпень 2021, 22:59

У російському місті Тосно (знаходиться у Ленінградській області), в суботу ввечері, 31 липня, у житлі на кухні п'яна 32-річна безробітна жінка випадково вбила чоловіка, якому було 25 років. Дружина не змогла втримати рівновагу й вилила на чоловіка окрі...