Везла діаманти на мільйони у... шкарпетках: У Польщі затримали українку

У Польщі затримали українку через контрабанду коштовного каміння. Жінка перевозила коштовне каміння загальною вартістю понад 950 000 злотих у шкарпетках та коробках з косметичними аксесуарами. Про це пише польське видання onet.pl, передають Патріоти України.

Речниця голови Прикордонної служби Юстина Пасєчинська повідомила, що українку перевірили офіцери Прикордонної служби. Жінка стверджувала, що перебувала в Дубаї, щоб забрати важливі документи.

Під час обшуку в її багажі було знайдено дорогоцінне каміння. Контрабандистка сховала їх у шкарпетці, а також у коробках з косметичними аксесуарами. "Більшість контрабандного каміння - діаманти. Інспектори також знайшли сертифікати на діаманти та інше каміння - рубіни та смарагди. Загальна вага всіх каменів становить понад 138 карат", - повідомила Пасєчинська.

Вона додала, що вартість вилучених дорогоцінних каменів оцінюється у понад 950 000 злотих. "Якби камені були продані, збитки для державного бюджету Польщі склали б понад 200 тисяч злотих. Громадянці України тепер загрожує штраф", - йдеться у повідомленні.

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...