"ВІА Гра", попри засудження війни, виступила перед росіянами та звернулася до публіки російською (відео)

Український гурт "ВІА Гра" виступив на відкритті готелю Cap St Georges на Кіпрі. Серед глядачів також була російська аудиторія, повідомляють Патріоти України.

Так, попри те, що раніше солістки Софія Тарасова, Уляна Синецька і Ксенія Попова засудили війну в Україні, вони все ж вирішили виступити перед громадянами Росії, попри те, що саме країна-агресор розв'язала повномасштабну війну в нашій країні.

Після того, як дівчата виконали легендарні хіти групи "ВІА Гра", вони звернулися до глядачів російською мовою. При цьому раніше Ксенія Попова оголосила збір коштів на покупку "Байрактарів" для України, а Уляна Синецька і зовсім вирішила перебратися жити до Києва до свого коханого, співака ALEKSEEV. А ось Софія Тарасова ще в перші дні повномасштабної війни попросила миру.

Крім того, продюсер групи Костянтин Меладзе мовчить про війну в Україні. А ось його дружина Віра Брежнєва зараз знаходиться в Польщі і займається волонтерством.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед 'батьками містах' стояла задача позбавитись 'крилатих паразитів' так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. В решті решт було знайдено ідеального 'ліцензованого вбивцю'. В американському місті Сан-Франциско ястру...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....