Від голоду бояться померти більше: У мережі показали фото реальної ситуації з коронавірусом в Криму

У мережі з'явилися фото окупованої Ялти з коментарями про ситуацію з коронавірусом в Криму. Відповідні знімки розміщено у Twitter-акаунті Roksolana Today & Крим 25%, передають Патріоти України.

"Ялта вчора і ми живі ... тільки від голоду крякнути можемо", - зазначається в підписі під фото.

На кадрах видно майже порожні пляжі та набережну. Розташовані на набережній заклади не працюють, люди переважно без медичних масок.

"Вірус як би і не косить так щоб прям дуже. А медицини в Криму немає! Засобів індивідуального захисту немає для медиків, ліків немає", - повідомляється у Twitter-акаунті.

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...

Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

четвер, 28 травень 2020, 0:30

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва. В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує вірус...