Від імені відомого журналіста: Священників шантажують "доказами" їхнього сексу з хлопцями

За словами одного зі священнослужителів, усі листи приходили в один і той самий час з ідентичним текстом.
Невідомі використали світлину із Дмитром Гнапом. Фото: соцмережі.

Священників Української православної церкви в інтернеті почали шантажувати нібито наявністю "доказів" їхніх нетрадиційних сексуальних уподобань. Відповідні листи вже прийшли щонайменше трьом, повідомляють Патріоти України із посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

Надіслано їх було з Facebook-сторінки "Журналістські розслідування". Водночас як аватарка стоїть фото українського журналіста Дмитра Гнапа, а остання публікація на ній була ще рік тому і теж на тему гомосексуальності.

Журналісти зв'язалися з людиною, яка веде сторінку. Співрозмовник запевнив, що докази достовірні, а тим, хто отримав листа, варто зв'язатися безпосередньо й дізнатися умови угоди.

За словами одного зі священнослужителів, усі листи приходили в один і той самий час з ідентичним текстом. У діалог із відправниками він не вступав.

Водночас священники назвали це дурним жартом. Вони вважають, що так зловмисники хочуть виманити гроші.

Оце так фарт! Американка випадково випрала лотерейний квиток і втратила $26 млн

субота, 15 травень 2021, 11:42

Жінка з Каліфорнії, яка придбала квиток SuperLotto Plus, випрала його і втратила $26 млн. Вона придбала його півроку тому в місті Норуолк, передають Патріоти України. Про це розповів керуючий заправної станції Norwalk, де квиток був проданий, повідомля...

Поки скрепи плигають на батуті: Китайський космічний корабель вперше приземлився на Марсі

субота, 15 травень 2021, 11:26

Китайський космічний корабель без екіпажу успішно приземлився на поверхню Марса. Це зробило Китай другою космічною державою після США, яка приземлилася на Червоній планеті. Про це повідомляє Китайське державне урядове агентство новин Xinhua, передають ...