Від імені відомого журналіста: Священників шантажують "доказами" їхнього сексу з хлопцями

За словами одного зі священнослужителів, усі листи приходили в один і той самий час з ідентичним текстом.
Невідомі використали світлину із Дмитром Гнапом. Фото: соцмережі.

Священників Української православної церкви в інтернеті почали шантажувати нібито наявністю "доказів" їхніх нетрадиційних сексуальних уподобань. Відповідні листи вже прийшли щонайменше трьом, повідомляють Патріоти України із посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

Надіслано їх було з Facebook-сторінки "Журналістські розслідування". Водночас як аватарка стоїть фото українського журналіста Дмитра Гнапа, а остання публікація на ній була ще рік тому і теж на тему гомосексуальності.

Журналісти зв'язалися з людиною, яка веде сторінку. Співрозмовник запевнив, що докази достовірні, а тим, хто отримав листа, варто зв'язатися безпосередньо й дізнатися умови угоди.

За словами одного зі священнослужителів, усі листи приходили в один і той самий час з ідентичним текстом. У діалог із відправниками він не вступав.

Водночас священники назвали це дурним жартом. Вони вважають, що так зловмисники хочуть виманити гроші.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...