Від коронавірусу: У зірки фільму "Москва сльозам не вірить" помер чоловік

Наталія Вавілова і Самвел Гаспаров познайомилися на прем'єрі стрічки "Москва сльозам не вірить" в 1979 році.

Чоловік відомої російської актриси, зірки стрічки "Москва сльозам не вірить" Наталії Вавілової помер від коронавірусу. Про смерть 81-річного режисера Самвела Гаспарова повідомив редактор Георгій Сааков, передають Патріоти України.

У соцмережі він залишив сумний пост, в якому крім смерті Гаспарова також повідомив, що з COVID-19 бореться і Наталія Вавілова. "У Москві помер чудовий кінорежисер Самвел Гаспаров, уродженець Тбілісі, випускник Вдіку, учень Михайла Ромма, творець таких відомих картин, як "Шостий", "Забудьте слово "смерть", "Хліб, золото, наган", "Без особливого ризику". Самвелу Володимировичу було не властиво програвати, але перемогти проклятий коронавірус він не зумів... Якнайшвидшого одужання його дружині - актрисі Наталії Вавилової. Світла пам'ять!", - йдеться в пості.

Наталія Вавілова і Самвел Гаспаров познайомилися на прем'єрі стрічки "Москва сльозам не вірить" в 1979 році і з того часу були нерозлучні. Наталія зіграла у фільмі дочка головної героїні Олександру.


Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...

Хіти тижня. У Авакова визначились з кваліфікацією справи важкого поранення очільника "Свободи" у Миколаєві

понеділок, 13 липень 2020, 23:55

Відзначається, що перед тим, як стався постріл, чоловік розбирав пістолет травматичної дії. Голова обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський, якого госпіталізували 11 липня з вогнепальним пораненням голови, вистрілив у себе сам. Про це повідомил...