"Від них залежить наше майбутнє": Сергій Притула збирає кошти на захисні костюми для полтавських медиків (відео)

Один комплект повного захисту коштує 549 грн.

На зібрані кошти волонтер планує закупити 100 захисних костюмів для Полтавської інфекційної лікарні та Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це він сказав у відео, яке виклав на власному ютуб-каналі у четвер, 26 березня, передають Патріоти України.

«Медики – це люди, які першими стануть на боротьбу з вірусом. Від них залежить наше майбутнє, і наше життя», - сказав Сергій Притула.

Один комплект повного захисту коштує 549 грн, уточнив Притула. Також відповів на два запитання, які за його словами, можуть виникнути у людей:

«Перше: чому їм? Треба всім! Почнемо з них. Назбираємо більше, закупимо більше – розвеземо ще комусь. І друге: а, може, влада буде це робити? Так, влада має робити все, що повинна робити влада. Але поки ми будемо чекати, поки цим займеться влада, нас просто фізично залишиться менше»,– сказав він у відео.

Для збору коштів створив проєкт на Patreon. Долучитися можна за посиланням.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...