"Від них залежить наше майбутнє": Сергій Притула збирає кошти на захисні костюми для полтавських медиків (відео)

Один комплект повного захисту коштує 549 грн.

На зібрані кошти волонтер планує закупити 100 захисних костюмів для Полтавської інфекційної лікарні та Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це він сказав у відео, яке виклав на власному ютуб-каналі у четвер, 26 березня, передають Патріоти України.

«Медики – це люди, які першими стануть на боротьбу з вірусом. Від них залежить наше майбутнє, і наше життя», - сказав Сергій Притула.

Один комплект повного захисту коштує 549 грн, уточнив Притула. Також відповів на два запитання, які за його словами, можуть виникнути у людей:

«Перше: чому їм? Треба всім! Почнемо з них. Назбираємо більше, закупимо більше – розвеземо ще комусь. І друге: а, може, влада буде це робити? Так, влада має робити все, що повинна робити влада. Але поки ми будемо чекати, поки цим займеться влада, нас просто фізично залишиться менше»,– сказав він у відео.

Для збору коштів створив проєкт на Patreon. Долучитися можна за посиланням.

Хіти тижня. Реалії скреп: На Росії готуються до "ядерного" вибуху пандемії коронавірусу

неділя, 5 квітень 2020, 16:00

Науковець припустив, що незабаром "величезна кількість людей буде хворіти і вимагати медичного догляду". У Російській Федерації готуються до того, що ситуація з пандемією коронавірусу буде розвиватися за типом ядерної реакції. Про це в ефірі російськог...

Не проста людина: Стало відомо, кого застрелили в Чернівцях посеред білого дня (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 15:57

Низка джерел пов'язує це вбивство з боротьбою за ринки наркотиків у Чернівецькій області та за канали наркотрафіку та контрабанди сигарет з України до Євросоюзу. У суботу, 4 квітня, на вулиці Воробкевича в Чернівцях невідомий завдав смертельного вогнеп...