Від рідних скреп нікуди: Зірка фільмів "Піжмурки" та "Левіафан" Серебряков повернувся до Росії з Канади

Російський актор Олексій Серебряков повернувся до Росії. Про це 17 березня повідомило видання Super, передають Патріоти України.

На одній із московських кінопрем'єр 16 березня Серебряков заявив, що повернувся до Росії з Канади, де проживав деякий час. За словами актора, він не живе на дві країни.

У телефонній розмові з кореспондентом Super Серебряков заявив, що його "неправильно зрозуміли". "Я і не виїжджав, власне кажучи. Я вивіз дітей, щоб повчити", – сказав він.

Серебряков не відповів на запитання, що його не влаштувало в Канаді. Він зазначив, що порівнювати, у якій країні краще жити, безглуздо. Олексій Серебряков народився 3 липня 1964 року в Москві. Він заслужений (1998) і народний артист Росії (2010). Найвідоміші фільми за участю Серебрякова – "Левіафан", "Піжмурки", "Жесть", "Вантаж 200", "Глянець", "Залюднений острів", "ПіраМММіда", "Метод".

Серебряков на початку 2012 року емігрував разом із родиною до Канади. Актор пояснив такий крок несприятливою соціальною обстановкою в Росії – зростанням агресії та нетерпимості в суспільстві й недотриманням владою громадянських прав населення. "Я поїхав у Канаду не тому, що там комфортніше і ситніше. А тому що, по-перше, там удвічі дешевше жити. І, по-друге, щоб мої діти розширили горизонти. Щоб вони побачили: світ великий. У цьому світі вигідно бути відкритим, чесним, відповідальним, доброзичливим, усміхненим", – говорив він в інтерв'ю kp.ru 2019 року.

"Епоха бідності" скінчилась? Деяким українцям соцвиплати "не світять" - доходи і видатки одержувачів ретельно перевірять

вівторок, 19 жовтень 2021, 17:29

Українців, які звертаються за допомогою до держави, зокрема, за призначенням субсидій для оплати житлово-комунальних послуг, перевіряють, визначаючи, виділити таку допомогу чи ні. Вироблені чіткі правила ненадання субсидій, передають Патріоти України. ...

Бережіться! Шахраї викрали в українки гроші при покупці дров - як працює схема

вівторок, 19 жовтень 2021, 17:26

У Київській області люди замовили дрова в Інтернеті й відразу ж оплатили товар. В результаті вони залишилися без грошей та без дров. Загальна сума за товар сягнула 4 200 грн, передають Патріоти України. Так, у Переяславі місцева жителька Олена хотіла з...