Від рідних скреп нікуди: Зірка фільмів "Піжмурки" та "Левіафан" Серебряков повернувся до Росії з Канади

Російський актор Олексій Серебряков повернувся до Росії. Про це 17 березня повідомило видання Super, передають Патріоти України.

На одній із московських кінопрем'єр 16 березня Серебряков заявив, що повернувся до Росії з Канади, де проживав деякий час. За словами актора, він не живе на дві країни.

У телефонній розмові з кореспондентом Super Серебряков заявив, що його "неправильно зрозуміли". "Я і не виїжджав, власне кажучи. Я вивіз дітей, щоб повчити", – сказав він.

Серебряков не відповів на запитання, що його не влаштувало в Канаді. Він зазначив, що порівнювати, у якій країні краще жити, безглуздо. Олексій Серебряков народився 3 липня 1964 року в Москві. Він заслужений (1998) і народний артист Росії (2010). Найвідоміші фільми за участю Серебрякова – "Левіафан", "Піжмурки", "Жесть", "Вантаж 200", "Глянець", "Залюднений острів", "ПіраМММіда", "Метод".

Серебряков на початку 2012 року емігрував разом із родиною до Канади. Актор пояснив такий крок несприятливою соціальною обстановкою в Росії – зростанням агресії та нетерпимості в суспільстві й недотриманням владою громадянських прав населення. "Я поїхав у Канаду не тому, що там комфортніше і ситніше. А тому що, по-перше, там удвічі дешевше жити. І, по-друге, щоб мої діти розширили горизонти. Щоб вони побачили: світ великий. У цьому світі вигідно бути відкритим, чесним, відповідальним, доброзичливим, усміхненим", – говорив він в інтерв'ю kp.ru 2019 року.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...