Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину.

Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зловживанням роботою. Виявилося: чим довше ти сидиш на роботі, тим швидше облисієш, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Учені зауважили: чим більше ти працюєш, тим більша ймовірність зіткнутися з облисінням. До такого висновку науковці дійшли після аналізу 13 тисяч чоловіків у Південній Кореї. Але є важливий момент.

Раннє облисіння стосується чоловіків, які працюють понад 52 години на тиждень. Таке зловживання роботою стає причиною удвічі вищих шансів стикнутися з проблемою зникнення густоти шевелюри.

Задля справедливості зауважимо, що винним у цьому став стрес. Додай його до зловживання роботою, щоб призвести до гормональних змін у шкірі голови. Вони ускладнюють ріст волосяного фолікула. І з цим фактом ніхто не сперечатиметься. Стреси дійсно негативно впливають на усі складові нашого життя.

А тепер про дослідження у цифрах. Його проводили у Південній Кореї, де вивчали чоловіків у віці від 20 до 59 років у період з 2013 по 2017 роки. Науковці вивчали різні фактори, включаючи прибуток, куріння та сімейний стан.


"Результати цього дослідження показують, що тривалий робочий день значною мірою пов'язаний з підвищенням розвитку алопеції (облисіння) у чоловіків", - зазначив провідний автор дослідження Кюн-Хун Сон.

Він додав, що саме обмеження робочого часу дозволяє запобігти розвитку облисіння серед молодих співробітників, яким від 20 до 30 років. Тож ми наполегливо не рекомендуємо зловживати роботою. Бережи себе та своє здоров'я, щоб не довелося потім бігати по лікарях!

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...