Від розкоші залишилися руїни: У мережі показали, до чого окупанти довели Донецьк

На покинутих околицях окупованого бойовиками міста Донецьк стрімко руйнується і приходить в непридатність інфраструктура, ці райони вже не створюють враження житлових. Відповідні фото опублікували підконтрольні незаконним формуванням ЗМІ, передають Патріоти України.

Журналісти місцевих видань прокоментували ситуацію, вказавши на успіхи міста до російської агресії. "Шість років тому Донецьк був головним промисловим, спортивним, культурним центром в Україні, визнаним ЮНЕСКО одним з кращих мегаполісів світу. У місті активно розвивалися промисловість, сільське господарство, наука, освіта. Вузи штурмували світові рейтинги, а вчені і робітники били наукові та виробничі рекорди", - пишуть на сайтах.

Так, на знімках можна побачити, що будинки, де ще п'ять років тому жили люди, перетворилися на руїни, внаслідок занедбаності і бойових дій. Також сильно розбиті дороги. Серед фотографій міста можна побачити розвалений Міжнародний аеропорт "Донецьк" імені Сергія Прокоф'єва і селища, які були залишені місцевими жителями. Також на фото є напівзруйновані престижні новобудови, котеджі і багатоквартирні будинки, а також залізницю, по якій роками не ходять потяги.

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...

Хіти тижня. Тоді їй було 29 років: У мережі обговорюють таємничу матір молодшого сина Лукашенка (фото)

вівторок, 14 липень 2020, 3:00

У мережі заговорили про матір позашлюбного сина президента Білорусі Олександра Лукашенка Миколи. Ім'я жінки Лукашенко не розкриває, проте за даними ЗМІ мамою Миколи є лікар Ірина Абєльська, передають Патріоти України . Абєльська - колишній особистий лі...