
Російські окупанти два місяці тримали в підвалі без їжі кількох захоплених у полон українських військових. Як розповів в Facebook журналіст Сергій Гармаш, одного з військовополонених, якого вдалося звільнити, привезли в госпіталь, недалеко від лінії фронту, передають Патріоти України.
Як розповів звільнений український військовополонений, кілька його побратимів померли в полоні через поранення і голод.
"Олексію пощастило. Його звільнили. "Мені дали компотика", - весь час повторював він, посміхаючись. "Компотик" був мрією в двомісячному голоді і холоді підвалу. Збираючи його речі на евакуацію, я побачив документи і фото. 27 років. Симпатичний хлопець з красивою дівчиною", — розповів журналіст.
Гармаш додав, що не публікує фото бійця, тому що той просив не робити цього, поки не подзвонить мамі. Далі його повезли на лікування в інший госпіталь.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...