Від з скреп з любов'ю, або "Родная говень": Прикордонники показали, з чого складався набір гумдопомоги для окупантів (відео)

Українські захисники показали, що входило пакунку гуманітарної допомоги, яку РФ передавала окупантам на фронт. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України.

Відомство оприлюднило відео з розпакуванням набору продуктів і засобів гігієни для військового РФ, яке зняли українські прикордонники у звільненій частині Харківської області.

Бійці ЗСУ показали, що окупантам на фронт передавали переважно товари російського виробництва. У набір гумдопомоги увійшли: туалетний папір, вологі серветки, рідке мило, борошно, крупи, макарони, чай та інші товари.

Частині українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...