Відберуть все? Арешт коштів ухилянтів від мобілізації: Адвокат розповів, як це відбуватиметься

У разі прийняття нового законопроєкту про мобілізацію для чоловіків буде декілька видів покарань за ухилення від призову. Зокрема, обмеження права керувати транспортним засобом, виїзду за кордон та арешт коштів й інших цінностей. Адвокат і радник Gracers Law Firm Сергій Савинський в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів, як це працюватиме, передають Патріоти України.

Якщо чоловіків отримає повістку та не з'явиться за нею, йому надсилатиметься вимога. Проте в разі її невиконання в 15-денний термін до громадянина можуть застосувати відповідні санкції. Зі слів адвоката, таку ухвалу виносить суд. Зокрема, ухвала є виконавчим документом та подається до державного виконавця, який виносить постанову.

"Постанова може містити або накладання арешту, наприклад, на кошти. Там дуже цікаво прописали й про електронні гаманці. Тому ті, хто криптовалютами користується, так трішки напружилися", — сказав Сергій Савинський.

Він наголосив, що наразі складно сказати, наскільки вдасться це реалізувати, оскільки відбудеться лише друге читання законопроєкту про мобілізацію, тоді як, можливо, буде й третє. Адвокат додав, що виконавець виносить постанову, вона вноситься в автоматизовану систему виконавчого провадження, і до особи можуть застосовуватися один із трьох заходів за те, що вона не з'явилася до ТЦК за повісткою та не виконала вимогу.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...