"Відбувається повзуча контрреволюція, але Майдан не програв", - волонтер Сініцин

Громадянське суспільство досі перебуває у зародку, але воно є.

Відбувається повзуча контрреволюція, але Майдан не програв. Про це в інтерв'ю розповів волонтер Роман Сініцин, передають Патріоти України.

"У мене не було ілюзій, що після перемоги у 2014-му ми заживемо як у Швейцарії. У багатьох відбулась революція у голові. Сформувалось громадянське суспільство, якому не байдуже. Знаю кількох підприємців, які після Майдану перестали давати хабарі", - каже він.

Наше громадянське суспільство досі перебуває у зародковому стані, вважає Роман Сініцин. "Але воно є, поступово розвивається. Є люди, яким не байдуже, у якій державі вони живуть. І їх кількість збільшується. Хоча багато хто зараз знаходиться у стані певного анабіозу та навіть депресії. Те, що робить нова влада команда, багатьох не тішать", - додає волонтер.

Джерело: Gazeta.ua

"Я знаю, що ти дозволиш мені запізнитись": Оголений російський поліцейський записав пікантне відео для свого начальника

середа, 29 березень 2023, 23:00

У Росії поліцейський записав приватне відео для свого начальника, щоб той дозволив йому запізнитися на роботу та прийти не вранці, а до обіду. "Полуничка" полягає в тому, що "охоронець" знімав відео повністю оголений, а ззаду лежали дві теж повністю ог...

Попри зламані лапки та зневоднення: У Туреччині кіт після землетрусу 49 днів провів під завалами і вижив (фото)

середа, 29 березень 2023, 22:53

У провінції Кахраманмараш у Туреччині, де стались руйнівні землетруси, кіт 49 днів провів під завалами і вижив. У тварини численні травми та зневоднення. Про це пише Anadolu, передають Патріоти України. Кіт, якого кличуть Хан, має два роки. Він мешкав ...