"Відбувається повзуча контрреволюція, але Майдан не програв", - волонтер Сініцин

Громадянське суспільство досі перебуває у зародку, але воно є.

Відбувається повзуча контрреволюція, але Майдан не програв. Про це в інтерв'ю розповів волонтер Роман Сініцин, передають Патріоти України.

"У мене не було ілюзій, що після перемоги у 2014-му ми заживемо як у Швейцарії. У багатьох відбулась революція у голові. Сформувалось громадянське суспільство, якому не байдуже. Знаю кількох підприємців, які після Майдану перестали давати хабарі", - каже він.

Наше громадянське суспільство досі перебуває у зародковому стані, вважає Роман Сініцин. "Але воно є, поступово розвивається. Є люди, яким не байдуже, у якій державі вони живуть. І їх кількість збільшується. Хоча багато хто зараз знаходиться у стані певного анабіозу та навіть депресії. Те, що робить нова влада команда, багатьох не тішать", - додає волонтер.

Джерело: Gazeta.ua

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...