"Відчуття повної катастрофи": Волонтер розповіла, що зараз коїться у COVID-лікарнях Одеси

Критична нестача місць для пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції змушує лікарів одеських медустанов виписувати додому навіть людей з вкрай низькою сатурацією – 75-78. Такими сумними подробицями керівник благодійного фонду Корпорація монстрів Катерина Ножевнікова поділилася в ефірі одного з українських ток-шоу, передають Патріоти України.

За її словами, переважна більшість одеситів, які потрапили на лікарняні ліжка з діагнозом Covid-19, невакциновані. У деяких виявили фальшиві Сovid-сертифікати, які вони купили на чорному ринку.

При цьому пацієнти, які отримали повну імунізацію від коронавірусу, але тим менше захворіли, як правило, мають важкі фонові захворювання, які значно послаблюють вакцинальний імунітет.

– З 600 пацієнтів – 12 вакциновані, але з них двоє – з липовими сертифікатами. Всі дванадцять – старше 75 років з великим букетом хронічних захворювань, – зазначила Катерина Кожевнікова.

Вона навела за приклад жінку віком 82 роки з ішемічною хворобою серця, важким діабетом і інсулінозалежну. Решта вакцинованих, за словами волонтера, навіть залишаючись на кисневій підтримці, благополучно вийшли з важкого стану і успішно виписалися.

Волонтер також зауважила, що при нинішній хвилі коронавірусної інфекції кількість пацієнтів, які потребують кисню, значно збільшилася. На апокаліпсис схожа і ситуація у Павлоградської лікарні інтенсивного лікування в Дніпропетровській області. Там нині перебуває близько 200 пацієнтів з коронавірусом, з них майже половина (92 людини) – на кисневих апаратах.

Непереможна нога: У Баку українець Донченко швидким нокаутом здолав шведського суперника в рамках UFC (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:11

У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...

Ц повітрі нестерпний запах пожежі: Київ та Вишгород задихаються від смогу, що відбувається в атмосфері Київщини (відео)

субота, 27 червень 2026, 19:29

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...