Віддав життя у битві за Україну: У Києві попрощалися з грузинським бійцем, який загинув на Донбасі (фото)

У Києві 20 квітня провели в останню путь старшого солдата Давида (Дато) Мурмановича Шартаву, який загинув на Донбасі. Поховають його на батьківщині - у Тбілісі, передають Патріоти України.

Давид Шартава служив у гірничо-штурмовій бригаді Збройних сил України (Закарпатська область). Попрощатись з воїном прийшли близькі та друзі, бойові побратими й усі небайдужі громадяни.

Прощання відбулося на базі Грузинського національного легіону. Давид Шартава родом з Грузії. Він виховав двох синів. У лави ЗСУ прийшов добровольцем у складі "Грузинського легіону" у 2016 році.

За словами командира Мамука Мамулашвілі, він був одним з найкращих воїнів легіону — відважним і вправним бійцем. Сьогодні його тіло прибуде на батьківщину у Тбілісі.

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...