Віддав життя за Україну: У боях під Бахмутом загинув український футболіст - у нього лишилися дружина і двоє дітей

У боях під Бахмутом загинув відомий український футболіст Роман Скрипнюк, який пішов добровольцем на фронт з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє видання UA Футбол, передають Патріоти України.

Повідомляється, що український захисник загинув під Бахмутом в березні цього року. З 30-річним спортсменом попрощалися 15 березня на його рідній Одещині.

Роман Скрипнюк народився 8 жовтня 1992 року в селі Молодіжне біля Чорноморська. Був вихованцем футбольного клубу "Бастіон", який грав у Другій лізі українського чемпіонату. У юнацькі роки грав у багатьох турнірах на місцевому та всеукраїнському рівні.

За минулі роки Скрипнюк встиг пограти за цілу низку команд із півдня України. Це ФК "Чорноморськ", "Затока" (Білгород-Дністровський), "Трофимовець" (Молодіжне), "Інтер" (Мала Долина), "Люксор" (Барабой), "Efes" (Чорноморськ). У Романа залишилась дружина та двоє дітей.

Дива не буде: Уряд оприлюднив ймовірну мінімальну зарплату на 2024 рік, яка на 20% нижча за прожитковий мінімум

неділя, 28 травень 2023, 9:30

В уряді обговорили спільно з профспілками ймовірний розмір мінімалки на 2024 рік. Профспілки вважають, що запропонована чиновниками мінімальна зарплата на 2024 рік не відповідає реальному рівню очікуваної вартості життя, передають Патріоти України. Нат...

Не всім по кишені! В Україні очікують дефіцит на продукти садівництва: Якими будуть ціни на фрукти

неділя, 28 травень 2023, 9:28

Холодна і дощова весна, на жаль, вплинула на врожай фруктів цього року. Він буде нижчим, ніж очікувалося. Дефіцит вітчизняних фруктів компенсують за рахунок імпорту. Однак ціни на фрукти, особливо ранні, в Україні не будуть низькими. Про це розповіли а...