Біля міста Бахмут на Донеччині під час бою з окупантами загинув боєць ЗСУ з Київщини Богдан Бородай. Він воював у складі 24-й окремого штурмового батальйону "Айдар". Про втрату сина повідомив його батько — депутат Бучанської районної ради Вадим Бородай, який теж служив у ЗСУ.
"Легких хмаринок, сину", — написав він. Журналістка й депутатка Бучанської райради Олеся Василець розповіла, що Богдан Бородай служив у 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар". Того дня він разом із двома побратимами відбивали ворожий штурм у районі Бахмута. "1 лютого в результаті котрбатарейного артилерійського вогню всі хлопці загинули", — написала вона.
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...