Відео бачило все село: Журналістка розповіла шокуючі деталі зґвалтування підлітками дівчинки на Закарпатті, за яке ті уникли кари

Нещодавня історія про зґвалтування неповнолітньої дівчинки на Закарпатті викликала суспільний резонанс в Україні. Журналістка Олена Пшенична на своїй сторінці у Facebook розповіла про перебіг подій у цій непростій справі. Зокрема, за її словами, двоє з хлопців є синами секретаря сільради, передають Патріоти України.

За словами Олени, суддя Воловецького районного суду Оксана Антонівна Софілканич нібито вирішила, що зґвалтування не було, лише сексуальне насилля, а отже, чого б не дати хлопчикам два роки умовно.

«Другий день я живу з цією історією. Другий день завдяки моїй мегакрутій Roxolyana Gera ми розбираємо на атоми вирок суду та інші матеріали, які вдалося знайти по цій справі. Другий день я перечитую всі публікації місцевої преси річної давнини, які були про це кричуще зґвалтування. Так, саме зґвалтування, яке називалося від початку зґвалтуванням, виглядало як зґвалтування, описувалося всіма як зґвалтування, але дивовижним чином перестало ним бути за рік. Ставши просто «сексуальним насиллям без проникнення», – написала журналістка.

Олена Пшенична уточнила, що у дівчинки не було адвоката. «Її законним представником була навіть не бабуся (нагадаю, саме вона виховує онуку, поки батьки на заробітках), а служба у справах дітей місцевої сільради, котра однією рукою представляла жертву в суді, а іншою писала позитивні характеристики її кривдникам, двоє з яких сини (та ну ви що, та не може такого бути) секретаря цієї ж сільради. І молодші брати сестри, що погрожувала журналістам «впливовим чоловіком», – додала журналістка.

Цікаво, як прокоментувала ситуацію директорка школи: «Та то ж на канікулах було, ми не знали». «А те, що відео зі зґвалтуванням (ушльопки все зняли, завантажили в інтернет і поширили в школі) місяць гуляло між школярами, директорку не бентежить. Потім відео директорка очевидно побачила. Тільки от чомусь це не завадило класним керівникам хлопців і шкільному психологу написати кривдникам позитивні характеристики. Мовляв, хлопці хороші, завжди були чемні, ростуть у повних родинах. До речі, всі ці позитивні характеристики у тексті вироку згадуються регулярно», – деталізувала пані Олена.

Збираючи матеріали цього звірячого знущання над дівчинкою, Олена Пшенична підкреслила: «Ця дівчинка з села Верхні Ворота, де всі всіх знають, і де мало не в кожній хаті подивилися відео з насиллям над нею. Важливо, щоби ця дівчинка знала, що вона не одна. І що ми всі тепер її мама. Та мама, яка перекусить горло кожному, хто її скривдив. А всі інші дівчатка, включно з моєю 16-річною донькою, мають побачити, що з ними так не можна. І що завжди буде колективний дорослий, який їх захистить». Журналістка запевнила, що станом на сьогодні є всі шанси на справедливу апеляцію.

Будні "високодуховних": 18-річна росіянка спокусила 14-річного племінника і розбещувала 7-річну дівчинку

середа, 31 травень 2023, 20:15

В Омській області РФ 18-річна дівчина спокусила 14-річного племінника і домагалася 7-річної племінниці. Про це повідомляє російський пропагандистський Telegram-канал SHOT, передають Патріоти України. Батьки підлітка та 7-річної дівчинки випадково дізна...

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: У палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...