
За останні тижні близько 400 французьких середніх шкіл отримали погрози вбивства через зламані цифрові платформи. Про це повідомила міністр освіти Франції Ніколь Беллубе. Про це пише tf1info, передають Патріоти України.
Метод, який використовували злочинці, полягав у тому, що зламували облікові записи електронної пошти одного з учнів кожної школи та відправляли повідомлення з нього на поштові скриньки всіх шкільних вчителів, батьків та учнів. До електронних листів також було додано відеозапис, на якому зображено людину без голови.
Міністерство запропонувало психологічну допомогу дітям та дорослим, які, можливо, бачили ці шокуючі кадри. У телеефірі міністр повідомила, що віддала розпорядження призупинити роботу систем обміну повідомленнями освітніх установ доти, доки не буде вжито необхідних заходів для забезпечення безпеки ІТ-системи.
Кілька днів тому Ніколь Беллубе пообіцяла встановити справжній цифровий щит для захисту цих систем. Міністерство освіти подало скаргу, на підставі якої було розпочато поліцейське розслідування. У зв'язку з цими кібератаками в Малакоффі, що під Парижем, було заарештовано 17-річного підлітка.
Минулого четверга в Міністерстві освіти також відбулася нарада щодо цифрової безпеки в школах, щоб визначити «спільну дорожню карту, спрямовану на кращий захист цифрових робочих просторів і програмного забезпечення для шкільного життя в короткостроковій і середньостроковій перспективі».
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...