
За останні тижні близько 400 французьких середніх шкіл отримали погрози вбивства через зламані цифрові платформи. Про це повідомила міністр освіти Франції Ніколь Беллубе. Про це пише tf1info, передають Патріоти України.
Метод, який використовували злочинці, полягав у тому, що зламували облікові записи електронної пошти одного з учнів кожної школи та відправляли повідомлення з нього на поштові скриньки всіх шкільних вчителів, батьків та учнів. До електронних листів також було додано відеозапис, на якому зображено людину без голови.
Міністерство запропонувало психологічну допомогу дітям та дорослим, які, можливо, бачили ці шокуючі кадри. У телеефірі міністр повідомила, що віддала розпорядження призупинити роботу систем обміну повідомленнями освітніх установ доти, доки не буде вжито необхідних заходів для забезпечення безпеки ІТ-системи.
Кілька днів тому Ніколь Беллубе пообіцяла встановити справжній цифровий щит для захисту цих систем. Міністерство освіти подало скаргу, на підставі якої було розпочато поліцейське розслідування. У зв'язку з цими кібератаками в Малакоффі, що під Парижем, було заарештовано 17-річного підлітка.
Минулого четверга в Міністерстві освіти також відбулася нарада щодо цифрової безпеки в школах, щоб визначити «спільну дорожню карту, спрямовану на кращий захист цифрових робочих просторів і програмного забезпечення для шкільного життя в короткостроковій і середньостроковій перспективі».
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...