
На час воєнного стану в Україні водіям заборонили користуватися відеореєстраторами, оскільки дані з них можуть бути використані росіянами для коригування вогню, передають Патріоти України.
Як повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі єдиного марафону новин, на порушників цього правила можуть чекати серйозні проблеми.
Він зазначив, що реєстратора буде вилучено, а водія транспортного засобу буде затримано і з ним проведуть серйозну бесіду.
При цьому Денисенко зазначив, що порушник заборони після цього ще довго не зможе сідати за кермо автомобіля. "Автомобіль навіть можуть забрати на штрафмайданчик", — зазначив він.
За його словами, такі жорсткі заходи продиктовані тим, що дані з відеореєстратора можуть бути використані окупантами для коригування вогню або отримання інформації про переміщення ЗСУ. При цьому не обов’язково, що водій сам передасть інформацію росіянам, оскільки записи можуть викрасти.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...