Відгородилися від субмарин НАТО: У мережі показали сумні фото з окупованого Донецька

Річка Кальміус виявилася забрудненою, як ніколи... Немає нічого дивного, що там гине риба.

У мережі показали свіжі фотографії річки Кальміус в окупованому Донецьку, яка практично складається зі сміття. Знімки опублікували користувачі Twitter, передають Патріоти України.

"Наш улюблений і "чистий" Кальміус - водна артерія Донецька, річка каботажного судноплавства. Фото Донецького полігону ТПВ, розташованого на березі р. Кальміус в селищі Ларине. І все це несе за течією в красивий зоопарк і далі в Старобешівське водосховище...," - йдеться у підписі до знімків.

У мережі вже встигли прокоментувати забруднену ріку. "Це спеціальне загородження від натовських підводних човнів. Не пройдуть супостати!", "По зомбоящику сказали, що це все приватний сектор винен", "Кальміус завжди був качиним болотом", - пишуть під фотографіями.

Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...